Peg Pérego TEAM Navetta Pop Up Atmosphere 2018

 
  • 1 z 5
 
Dostupnost Na objednávku
Cena 4 289,26 Kč bez DPH
5 190 Kč    
Kód produktu 2INPE00081
Značka Peg Pérego
Webová stránka značky en.pegperego.com/store/pe...
Kategorie Sportovní nástavby
Záruka 2 roky
 

TEAM - NAVETTA POP-UP

Nejnovější kočárek společnosti Peg Perego je dokonalou volbou pro rodiče, kteří pro své dítě hledají ten nejlepší kočárek, díky kterému si budou moci užívat své rodičovské povinnosti bez jakéhokoli omezování nebo pro ty, kteří chtějí praktický kočárek pro dvě děti. Team totiž s přehledem zastává obě role - elegantní kočárek pro jedno dítě, který lze proměnit i na praktický sourozenecký kočárek (pomocí samostatně prodávaného adaptéru)!

Inovativní hlubokou korbu Navetta POP-UP složíte rovnou s podvozkem. Potah zůstává čistý, protože se nikdy nedotkne země.

Stříška s madlem na přenášení je vybavena ventilační síťkou na zip. Sluneční clona s certifikovanou UPF 50+ ochranou proti slunečnímu záření ochrání Vaše dítě před spálením. Zádová opěrka je polohovací a vnitřní měkkou vložku lze jednodušše vyjmout. Skryté ventilační body zajišťují optimální cirkulaci vzduchu uvnitř korbičky.

Vlastnosti:
- snadné skládání
- stříška s madlem a ventilační síťkou
- sluneční clona s UPF 50+ UV ochranou
- polohovací zádová opěrka
- skrytý ventilační systém
- nízká hmotnost
- otevírání a zavírání jednou rukou

Te

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací