ABC Design Aspen i-Size stone Pure

Značka: ABC Design

Aspen i-Size, 2v1 dětská autosedačka s dlouhou dobou použitelnosti pro děti od 76 - 150 cm (15 měsíců - 12 let). Bezpečnost a stabilita: i-Size standard, 5bodový systém pásů, připevnění ISOFIX a Top Tether.

Dostupnost Na objednávku
Kód: 12002642101
8 190 Kč 7 121,74 Kč bez DPH
ABC Design Aspen i-Size stone Pure
Značka: ABC Design

Aspen i-Size
2v1 dětská autosedačka s dlouhou dobou použitelnosti pro děti od 76 - 150 cm (15 měsíců - 12 let)

Bezpečnost a stabilita: i-Size standard, 5bodový systém pásů, připevnění ISOFIX a Top Tether
Výjimečné pohodlí: měkké polstrování a integrovaný ventilační systém pro příjemnou cestu
Funkce: 7poziční nastavitelná pohodlná opěrka hlavy, 4 polohy vsedě a vleže, ochrana při bočním nárazu, integrovaný ventilační systém, vyjímatelná vnitřní vložka

Fashion Edition
Trendy, odvážné, jedinečné. Stvořeno pro přehlídková mola.
Kombinace působivých potisků, limitovaných barev a stylového vkusu pro silně individuální vzhled. Kolekce Fashion Edition nabízí výrazné barvy, originální doplňky, nápadité kontrasty a vybrané detaily pro vytvoření něčeho výjimečného.

2v1 dětská autosedačka Aspen vaše dítě bezpečně a v pohodlí doveze do místa určení a vyznačuje se svou dlouhou dobou použitelnosti.
Dětskou autosedačku lze optimálně přizpůsobit potřebám vašeho dítěte. Ze začátku dítě v autosedačce zajišťujete pomocí 5bodového systému pásů. Samotná dětská autosedačka je ve vozidle připevněná prostřednictvím systému ISOFIX. Připevnění Top Tether navíc zaručuje ještě více bezpečí.

Pomocí jedné ruky můžete snadno autosedačku nastavit do pohodlné polohy pro odpočinek. Pro starší děti lze z autosedačky jednoduše vyjmout vnitřní vložku a připoutat dítě v autosedačce 3bodovým pásem vašeho vozidla. Důmyslný systém vedení pásu zabraňuje jeho vyklouznutí a překroucení.

Díky 7 různým pozicím můžete opěrku hlavy autosedačky přizpůsobit dle výšky vašeho dítěte. Měkké a prodyšné polstrování a integrovaný ventilační systém zaručují příjemné sezení i během těch nejparnějších dní. V případě nárazu z boku jsou vzniklé síly rovnoměrně rozloženy a snižovány pomocí boční ochrany. Poskytuje se tak ještě více ochrany hlavě, horní polovině těla a pánvi dítěte.

Pasuje to do mého vozidla?
Zde si můžete ověřit, zda je Isofix Base Tulip vhodná pro vaše vozidlo.

Důležité údaje a fakta
Rozměry (D x Š x V): 52 x 44 x 82 cm
Celková hmotnost:12,8 kg

Prosíme, berte na vědomí, že barvy zobrazené na monitoru se mohou od skutečných barev mírně lišit. Zároveň si vyhrazujeme právo provést malé změny v designu a modelech. Chcete si být jistí výběrem? Váš specializovaný prodejce vám může ukázat nejnovější kolekce a pomoci vám najít správnou barvu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky
Záruka: 2 roky