Reer Zarážka na dveře 1ks šedá

Značka: Reer

Zarážka na dveře, chrání dětské ruce před uskřípnutím ve dveřích.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 70061
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Reer Zarážka na dveře 1ks šedá
Značka: Reer

Zarážka na dveře, 1ks, šedá

- chrání dětské ruce před uskřípnutím ve dveřích
- pevná a odolná
- testováno podle DIN EN 16654: 2018

Chrání před úrazy zabouchnutím dveří!
Skřípnutí prstů v oblasti dveří je jednou z hlavních příčin úrazů dětí v domácnosti, protože k nekontrolovatelnému zabouchnutí dveří může stačit otevřené okno a průvan. Pokud dítě včas neodtáhne ruku, skřípne si jemné prsty. Působící síly, mohou způsobit vážná zranění, jako jsou modřiny nebo zlomené prsty.
Aby vaše dítě nebylo této bolestivé zkušenosti vystaveno, jsou jako prevence vhodné zarážky dveří. Zabraňují zavírání dveří a chrání tak před přiskřípnutím prstů.

kvalita a bezpečnost
testováno podle přísných testovacích standardů
Abychom nabídli malým dětem maximální ochranu, jsou produkty reer kontrolovány podle přísných testovacích standardů. Produkt prochází nejen interními testy, ale je také zkoumán nezávislými instituty. Reer dveřní zábrana byla testována v souladu s aktuální normou DIN EN 16654: 2018.
Zarážka dveří i při velkém zatížení bezpečně sedí na dveřním křídle a zachovává si svůj tvar. Pouze zarážky dveří, které byly testovány podle této normy, nabízejí přiměřené a bezpečné držení. Zaručují vám bezpečnost i po dlouhém používání (testováno na 5 000 cyklech).

Obzvláště bezpečné
udržuje dveře otevřené
Zarážka dveří se jednoduše nasadí na dveřní křídlo jako nárazník a spolehlivě zabrání jejímu sklouznutí. Výsledná mezera nejméně 12 mm chrání ruce malých dětí před bolestivými úrazy. Vzhledem k tomu, že dveře nelze zavřít s nasazenou zarážkou, nemohou se děti v pokojích náhodně zamknout.

Bezpečné držení
díky protiskluzovému materiálu a speciální struktuře žeber
Zarážka dveří je umístěna na dveřním křídle mimo dosah dětí, přičemž můžete sami rozhodnout, zda má být připevněn k boční nebo horní části dveřního křídla. Protiskluzové materiály a speciální struktura žeber zajišťují bezpečné držení a lepení a šrouby jsou zbytečné.

Vysoce kvalitní a odolný materiál
bez škodlivých látek
Pružný a měkký, ale stabilní plast zaručuje spolehlivé tlumení při zavírání dveří a je šetrný k rámu a křídlu dveří. Zpracovaný plast neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky.

Detaily produktu:

- speciální struktura žeber zajišťuje bezpečné držení
- odolný proti nárazům
- pro dveře (dřevo a kov) s tloušťkou dveřního křídla 30 až 45 mm
- testováno podle DIN EN 16654: 2018

Materiál: plast
Barva: šedá
Obsah balení: 1x zarážka dveří
Velikost balení: 9,7 cm x 3,5 cm x 12 cm (ŠxHxV)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky