Reer LED světlo Monsters měnící barvy Junior

 

Když se děti v noci probudí, dezorientace v temnotě a pocit, že je samo, může vyvolat strach.KidsLight Creative pomáhá usínat a poskytuje Vašemu dítěti pocit bezpečí i v noci. Navíc je vhodné pro rodiče, aby v noci mohli sledovat spící dítě.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 230,58 Kč bez DPH
279 Kč    
Kód produktu 5276
Značka Reer
Webová stránka značky reer-kindersicherheit.de/
Kategorie Elektro
Záruka 2 roky
 

KidsLight Creative uklidňující světlo se změnou barvy + náhradní šablona, Monster

Když se děti v noci probudí, dezorientace v temnotě a pocit, že je samo, může vyvolat strach.KidsLight Creative pomáhá usínat a poskytuje Vašemu dítěti pocit bezpečí i v noci. Navíc je vhodné pro rodiče, aby v noci mohli sledovat spící dítě.

S průhlednou destičkou pro malování. Malování je zábavné a přináší hodně radosti - proč ne na vlastní noční světlo? Nechte své děti objevit barevný svět obrazu. S KidsLight Creative nemá vaše představivosti žádné hranice.

... nebo pro tisk s vlastními motivy
Obraz vlastních narozenin nebo oblíbené animace - vaše kreativita není omezena. Vytiskněte své oblíbené motivy přímo na průhledné lepící fólie a vytvořte si s dítětem své vlastní světlo. Náš tip: noční světla nejen vypadají hezky, ale jsou také skvělým a individuálním darem.

Pro nerušený spánek s uklidňujícím teplým světlem
Uklidňující teplé světlo nočního osvětlení KidsLight Creative obklopuje prostředí pro spaní příjemnou atmosférou a pomáhá Vašemu dítěti proniknout do hlubokého a bezstarostného spánku. Jemná záře uklidňujícího světla poskytuje dostatek jasu, ale neruší děti od klidného a nerušeného spánku.

Individuální a kreativní díky výměnným motivovým destičkám a flexibilním možnostem instalace.Jednoduše zatlačte požadovaný disk motivu na své místo a nové noční osvětlení je připraveno.

Svítí v sedmi skvělých barvách. Barevné změny fascinují mladé a staré a zvou vás ke snění. Ze sedmi různých barev se vytváří kouzelně krásná barevná hra, která jemně doprovází vaše dítě spát. Rovněž je možné trvale vybrat určitou barvu stisknutím tlačítka.

Jednoduchá obsluha jedním tlačítkem usnadňuje používání všech uklidňujících osvětlení KidsLight Creative. Oddíl pro baterie je vždy chráněn šroubem.

Všechna KidsLight Creative světla jsou napájena bateriemi, a proto je možné je používat všude bez ohledu na zdroje napájení. Díky moderní LED technologii jsou nejen energeticky účinné, ale i bezpečné. Vzhledem k nízkému vývoji tepla není nebezpečí vznícení ani při trvalém používání.

Podrobnosti:
- děti vytvářejí vlastní noční světlo
- se zaměnitelným motivem a průhlednou destičkou
- velký osvětlený povrch obrazu s dětskými motivy
- 2 LED žárovky s jemným teplým světlem
- moderní a flexibilní: mohou být také použity ve svislé poloze
- snadná manipulace
- doporučený věk: 36 + měsíců

Materiál: plast
Barva: modré pouzdro s motivem "strašidélka"

Obsah balení:
1 x KidsLight Creativ zklidňující světlo včetně 1 x motivové desky "Monster", 1 x průhledná deska (pro individuální provedení), 2 x AA alkalické baterie

Velikost balení:
12,0 cm x 3,5 cm x 10,0 cm (š x v x h)

Poznámky:
Průhledné desky mohou být ponamalovány standardními popisovači. Dodržujte přiložené pokyny pro použití a bezpečnost!

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací