Reer Mix&Match Kamera pohyblivá

 

Dálkově ovládaná otočná kamera MoveCam (až o 330 ° po vertikální ose a o 120 ° po ose horizontální) je vybavena inteligentní funkcí VOX (přenos pouze při zachycení zvuku), šetrným ECO režimem, který snižuje rádiové záření na minimum a nastavitelnou citlivostí mikrofonu. Prostřednictvím obrazovky můžete mimo jiné např. přiblížit snímané prostředí nebo spustit jednu z 8 volitelných ukolébavek.

Dostupnost Na objednávku
Cena 2 388,43 Kč bez DPH
2 890 Kč    
Kód produktu 80271
Značka Reer
Webová stránka značky reer-kindersicherheit.de/
Kategorie Elektro
Záruka 2 roky
 

Mix&Match MoveCam

Nová kombinovatelná dětská chůvička Mix&Match Vám umožní mít vaše dítě stále pod dohledem. Kombinací obrazovky (úhlopříčka 3,5 nebo 5 palců) a jedné či více statických nebo otočných kamer (až 4 kamery na 1 obrazovku) získáte dokonalého pomocníka s širokým rozsahem užitečných funkcí, které vám usnadní život.

Dálkově ovládaná otočná kamera MoveCam (až o 330 ° po vertikální ose a o 120 ° po ose horizontální) je vybavena inteligentní funkcí VOX (přenos pouze při zachycení zvuku), šetrným ECO režimem, který snižuje rádiové záření na minimum a nastavitelnou citlivostí mikrofonu. Prostřednictvím obrazovky můžete mimo jiné např. přiblížit snímané prostředí nebo spustit jednu z 8 volitelných ukolébavek. Kamera se navíc automaticky přizpůsobuje prostředí se zhoršenými světelnými podmínkami a v její spodní části je integrované dálkově ovládané noční světlo pro bezpečnější pocit dítěte při usínání.

Vlastnosti:
- dálkově ovládané otáčení kamery
- součást Mix&Match dětské chůvičky
- moderní FHSS technologie přenosu
- dosah až 300 m
- VOX funkce
- ECO režim (s nastavitelnou citlivostí mikrofonu)
- funkce přiblížení
- 8 tradičních ukolébavek
- automatické přizpůsobení zhoršeným světelným podmínkám
- integrované dálkově ovládané noční světlo

Barva: antracit
Materiál: plast

Obsah balení:
1x dětská (vysílací) jednotka, 1x USB kabel s adaptérem

Velikost balení:
17 x 10,5 x 19 cm (š x h x v)

Poznámka:
Dodržujte přiložené pokyny pro použití a bezpečnost!

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací