Reer Odlitek těhotenského břicha sádrový MommyLine

 
  • 1 z 10
 

Sada pro perfektní odlitek těhotenského bříška.Kromě 5 rolí sádrových obvazů obsahuje sada také 6 akrylových barev pro individuální úpravy. K aplikaci poslouží 2 druhy štětců a míchací paleta. Pro snadné odstranění sádrové formy z těhotenského bříška je součástí setu balení vazelíny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 495,04 Kč bez DPH
599 Kč    
Kód produktu 88140
Značka Reer
Webová stránka značky reer-kindersicherheit.de/
Kategorie Na doma
Záruka 2 roky
 

MommyLine sádrový odlitek těhotenského břicha

Unikátní vzpomínka na čas těhotenství
U mnoha žen je těhotenství časem života, který si bude vždy pamatovat. Pro uchování vzpomínek poslouží tento set na sádrový odlitek rostoucího těhotenského bříška.

Sada pro perfektní odlitek těhotenského bříška
Kromě 5 rolí sádrových obvazů obsahuje sada také 6 akrylových barev pro individuální úpravy. K aplikaci poslouží 2 druhy štětců a míchací paleta.
Pro snadné odstranění sádrové formy z těhotenského bříška je součástí setu balení vazelíny.

Jednoduše vytvořte cennou památku
Pro jednoduché a přesné použití mohou být jednotlivé obvazy přizpůsobeny tvaru těla. Například krátké obvazy pro oblast hrudníku. Pro jemné ošetření nejprve naneste na na břicho přiloženou vazelínu. Pak krátce zvhčete vlažnou vodou sádrové obvazy a přiložte je na břicho.
Po přiložení posledního obvazu nechte asi 15 minut schnout. Nyní stačí jen opatrně odstranit sádrový odlitek z břicha a jste hotovi.

Přizpůsobte si sádrový odlitek
Po úplném vysušení odlitku, asi po 72 hodinách, jej můžete začít dekorovat. K dispozici je 6 akrylových barev v bílé, zelené, červené, žluté, modré a černé barvě. K míchání jednotlivých barev můžete použít přiloženou míchací paletu.

Doporučený věk: od 32. týdne těhotenství
Obsah balení: 5x sádrový obvaz, 1x vazelína, 2x štětec, 6x akrylová barva, 1x míchací paleta
Velikost balení: 21 cm x 9 cm x 18,5 cm (Š x V x H)

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací