Reer Podkolenky těhotenské bavlna 39/42 MommyLine

 
  • 1 z 4
 

Díky speciálnímu tvaru textilie Lycra Leg-Care Technology® je na nohy vyvíjen příjemný rovnoměrný tlak, který podporuje krevní oběh a tím zabraňuje zadržování vody.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 238,84 Kč bez DPH
289 Kč    
Kód produktu 88051
Značka Reer
Webová stránka značky reer-kindersicherheit.de/
Kategorie Na doma
Záruka 2 roky
 

MommyLine těhotenské podpůrné podkolenky

velikosti 35/39, 39/42

Každodenní pomocníci pro těhotné ženy
Během těhotenství se v těle matky zadržuje voda. To často vede ke zvýšenému ukládání vody ve tkáních a otokům. Mnoho těhotných žen nejčastěji trpí tímto zadržováním vody během posledního trimestru těhotenství. Obvykle otékají nohy a kotníky. Reer speciální těhotenské podkolenky podporují tkáně a žíly. Díky mírnému tlaku vyvíjenému podpůrnými podkolenkami je žilám na nohou ulehčen průtok a zadržování vody je zastaveno.

Výrazná úleva a větší vitalita v těhotenství
Díky speciálnímu tvaru textilie Lycra Leg-Care Technology® je na nohy vyvíjen příjemný rovnoměrný tlak, který podporuje krevní oběh a tím zabraňuje zadržování vody.

Optimální držení bez otlaků
Pletené podkolenky mají mimořádně měkký a elastický lem, který zabraňuje tvorbě modřin a otlaků. Současně podkolenky poskytují optimální podporu bez sklouznutí.
Cotton MommyLine Maternity Support podkolenky jsou k dispozici ve 2 velikostech: 35-38 / 39-42.

Další tipy proti unaveným nohám:
Uvolněte nohy co nejčastěji tím, že je zvednete. Může se jednat o pohodlnou židli, v posteli s vyvýšeným roštovým rámy v oblasti nohou, nebo si lehnete na podlahu a natáhnete nohy proti stěně. Je důležité, aby nohy byly výš než vaše pánev, aby byl optimálně podpořen oběh krve a blokované tekutiny.

Podrobnosti:
- ideální pro každodenní použití během těhotenství
- technologie LYCRA® LEG CARE
- výrazná úleva po celý den
- příjemný pocit při nošení díky vysokému obsahu bavlny

Materiál: 63% bavlna, 27% polyamid, 10% spandex (LYCRA)
Barva: černá

Obsah balení:
1 pár

Velikost balení:
9,7 cm x 3,5 cm x 17,0 cm (š xv x h)

 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací