Reer Prostírání silikonové Eat'n Tidy

Značka: Reer

Silikonové prostírání Eat'n Tidy

- protiskluzový povrch zabraňuje klouzání nádobí
- bezpečné držení podložky na stole
- snadno se čistí, lze mýt v myčce

Dostupnost Skladem
Kód: 25021
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Reer Prostírání silikonové Eat'n Tidy
Značka: Reer

Silikonové prostírání Eat'n Tidy

- protiskluzový povrch zabraňuje klouzání nádobí
- bezpečné držení podložky na stole
- snadno se čistí, lze mýt v myčce

Optimální ochrana stolu a nádobí
Jakmile vaše dítě vyroste z vysoké židličky a sedne si k jídelnímu stolu jako dospělí, jídlo bude vzrušujícím zážitkem. V době jídla lidé jen zřídka sedí tiše a ne vždy jde všechno podle plánu, nepořádku se nelze vyhnout.
Prostírání Eat'n je vaším spolehlivým pomocníkem, pokud jde o ochranu jídelního stolu před znečištěním a poškozením a zabrání tomu, aby jídlo, džusy nebo horké nápoje spadlé z nádoby zanechaly na stole trvalé skvrny.

Maximální ochrana
ideální velikost pro jídelní stůl

Prostírání se svými rozměry 41,5 x 30 cm nabízí rozsáhlou ochranu vašeho jídelního stolu. Podložka nejen usnadňuje čištění stolu po jídle, ale také jej díky tepelně odolnému a vodoodpudivému materiálu chrání před zabarvením od horkého jídla, barevných šťáv a mnoho dalšího. Navíc zabrání poškození od poškrábání dětským příborem.

Bezpečné držení
díky protiskluzovému povrchu

Prostírání má celoplošný protiskluzový silikonový povrch. To nabízí základně bezpečné držení dřeva, skla a mnoha dalších materiálů. Protiskluzový povrch také zajišťuje, že talíře a šálky zůstanou spolehlivě na svém místě.

Bezpečné a neškodlivé
díky silikonu bezpečnému pro potraviny

Jídlo padá na podložku a váš malý miláček si ho dává zpět do pusy? Nebojte se, podložka je antibakteriální a neobsahuje škodlivé látky jako BPA, PVC a ftaláty. Potravinářský silikon bez chuti a zápachu může přijít do kontaktu s potravinami bez jakýchkoli zdravotních problémů a bez ovlivnění přirozeného aroma potravin.

Všestranné použití
Může být také použito jako hrací a malířská podložka

Prostírání je díky velkorysým rozměrům ideální i jako řemeslný a malířský základ. Nepřilnavý povrch spolehlivě ochrání stůl před zbytky po malování, lepení a hnětení nebo poškrábáním od nůžek - zároveň protiskluzový materiál zajistí, že kelímky s vodou, štětce a tyčinky na lepidlo zůstanou bezpečně na stole a zabrání převrácení a odvalení.

Odolné, robustní a snadno se čistí
díky vysoce kvalitnímu materiálu

Nepřilnavý povrch velmi usnadňuje čištění. Zbytky rozpustné ve vodě lze snadno setřít a lze dokonce mýt v myčce. Robustní silikonový materiál snadno odolává všem požadavkům a zajišťuje tak dlouhodobou ochranu povrchů.

Lze složit pro úsporu místa
díky nemačkavému materiálu

Podložka Eat'n Tidy je extra flexibilní a lze ji složit nebo srolovat do úzké role. Nejen, že se dá snadno a prostorově velmi úsporně uložit do zásuvek, ale je také ideální na cesty. Při dalším použití je opět hladké, bez nevzhledných a otravných vln, hran nebo záhybů.

Vlastnosti:
- protiskluzový povrch zabraňuje klouzání nádobí
- bezpečné držení podložky na stole
- všestranné použití jako praktická hrací a rukodělná základna
- extra velké, pro maximální ochranu před nečistotami
- snadno se skladuje a šetří místo
- snadno se čistí, lze mýt v myčce
- odolný, robustní materiál, vodoodpudivý

Rozměry: cca 41,5 x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Na doma
Záruka: 2 roky