Abc Design Yippy Plain snow Moji

Značka: ABC Design

Vysoká židle YIPPY je vyrobena z robustního kaučukovníku, díky čemuž je obzvláště stabilní. Vysoce kvalitní vysoká židle je také velmi odolná proti vlhkosti. Ideální, když dojde k rozlití během jídla. Židli lze snadno otřít vlhkým hadříkem. Nízká hmotnost, pouze 6,5 kg. Vysoká židle vhodná i pro dospělé, protože unese až 90 kg. Skládací vysoká židle pro prostorově úsporné skladování a přepravu. Sestavení trvá jen několik sekund a nevyžaduje žádné nástroje. Výšku sedáku a opěrky nohou lze nastavit pomocí praktického klikacího systému.
Rostoucí vysoká stolička: lze ji přizpůsobit velikosti dítěte.
Praktické podlahové kluzáky pro maximální bezpečnost a stabilitu.

Dostupnost Skladem
Kód: 12003300415
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Abc Design Yippy Plain snow Moji
Značka: ABC Design

VYSOKÁ ŽIDLE YIPPY PLAIN
Vysoká židle YIPPY je vyrobena z robustního kaučukovníku, díky čemuž je obzvláště stabilní. Vysoce kvalitní vysoká židle je také velmi odolná proti vlhkosti. Ideální, když dojde k rozlití během jídla. Židli lze snadno otřít vlhkým hadříkem.

Délka: 46 cm
Šířka: 51 cm
Výška: 76,5 cm
Hmotnost: 6,5 kg

Připravena k použití
Jednoduše rozložte a umístěte sedák a podnožku do požadované polohy – hotovo. Nastavení nemůže být rychlejší! Vysoká židle YIPPY je připravena k použití během několika sekund. K jejímu sestavení nepotřebujete ani žádné nářadí.

Jediným kliknutím
Pomocí praktického klik systému můžete měnit polohu sedáku a podnožek. Prkna si ve dvou rychlých krocích nastavíte na požadovanou výšku a židličku tak individuálně přizpůsobíte velikosti vašeho dítěte.

Maximální bezpečnost
Pevně ​​stát! Dva extra dlouhé podlahové kluzáky a stabilní konstrukce nabízejí maximální ochranu proti převrácení. Díky lineární konstrukci nohou židle je také menší šance, že nechtěně narazíte nohou do vysoké židle. Díky podlahovým kluzákům zůstává YIPPY stát i ve složeném stavu.

Pro mladé i staré
Jídelní židlička YIPPY doprovází nejen vaše dítě od prvního dne, ale i celou rodinu po celý každodenní život. Pokud je u stolu na rodinné oslavě o jednu židli málo, je dřevěná židle YIPPY ihned po ruce. Ideální i pro dospělé: širší podnožku lze použít jako sedátko a poskytuje pohodlí jako křeslo pro hosty. Stejně rychle, jako je vysoká židle sestavena, ji můžete složit a nezabere mnoho místa k uložení.

Vždy s vámi
Když už jsme u toho skládání: díky praktické funkci skládání a minimální hmotnosti si židličku YIPPY snadno vezmete s sebou do auta, na výlet za babičkou a dědou. Jakmile dorazíte na místo, lze ji nastavit během několika sekund. Přepravu usnadňuje také madlo v opěradle vysoké židle.

Vlastnosti:
- nízká hmotnost, pouze 6,5 kg
- vysoká židle vhodná i pro dospělé, protože unese až 90 kg
- materiál: vysoce kvalitní a robustní pryžové dřevo
- skládací vysoká židle pro prostorově úsporné skladování a přepravu
- sestavení trvá jen několik sekund a nevyžaduje žádné nástroje
- výšku sedáku a opěrky nohou lze nastavit pomocí praktického klikacího systému
- rostoucí vysoká stolička: lze ji přizpůsobit velikosti dítěte
- praktické podlahové kluzáky pro maximální bezpečnost a stabilitu

Výškové pozice: 6
Doporučený věk: 12 měsíců
Materiál: Kaučukovníkové dřevo
Maximální hmotnost: 90 kg
Rozměry plochy nohou (D x Š): 44 cm x 28 cm
Rozměry sedací plochy (D x Š): 44 cm x 25 cm
Sestavené rozměry (D x Š x V): 46 cm x 51 cm x 76,5 cm
Rozměry ve složeném stavu (D x Š x V): 51 cm x 13 cm x 84,5 cm
Celková váha: 6,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní židličky
Záruka: 2 roky