Reer Box na sušené mléko

Značka: Reer

Pro dávkování práškového mléka na cestách i doma. Všechny boxy lze uzavřít jednotlivě a lze je použít samostatně. Praktický plnící trychtýř ve víku pro snadnější plnění prášku do láhve.

Dostupnost Skladem
Kód: 21012
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Reer Box na sušené mléko
Značka: Reer

Box na sušené mléko

Pro dávkování práškového mléka na cestách i doma. Všechny boxy lze uzavřít jednotlivě a lze je použít samostatně. Praktický plnící trychtýř ve víku pro snadnější plnění prášku do láhve.

Box na sušené mléko - dávkovač
usnadňuje přípravu mléčných potravin

Pro snadnou přípravu a hygienické skladování sušeného mléka
Jak je známo, sušené mléko pro kojence musí být vždy smícháno s vodou v množství specifikovaném výrobcem. Prášek se musí před přípravou odměřit, na což ale není vždy dostatek času, protože když má dítě hlad, počítá se každá vteřina.
Dávkovač práškového mléka - skládající se ze 3 nádobek a víka s plnicí nálevkou - pomáhá připravit správné množství prášku, upravené na jednu porci, aby bylo možné rychle a bezpečně připravit mléko pro kojence.

Pro přípravu mléka na cestách,
hygienicky čisté a prostorově úsporné skladování
Jsou-li rodiče venku se svými potomky, mají s sebou už tak dost věcí, které jsou potřebné k péči o dítě. Velké práškové balení by zabralo zbytečně velké množství prostoru. A zde pomáhá dávkovač práškového mléka, protože rodiče mají s sebou pouze požadované množství práškového mléka. Box zajišťuje hygienický transport prášku. Obzvláště šetřící místo: protože všechny nádobky lze uzavřít i jednotlivě, v závislosti na délce pobytu mimo domov, lze s sebou vzít pouze jednu nebo dvě nádobky.

Praktický pomocník doma
zjednodušuje přípravu mléka
Sušené mléko musí být vždy připraveno přesně podle údajů výrobce s použitím určitého množství vody. I když se příprava mléka rychle stává součástí běžného každodenního života rodičů, lidé, kteří se tím nemusí zabývat každý den - například rodinní příslušníci nebo chůvy -, mohou mít potíže s přípravou mléka. Aby se jim usnadnila příprava, může být předem odměřeno správné množství a uloženo v dávkovači sušeného mléka. Pokud dítě dostává během dne různé velikosti porcí, různé barvy usnadňují rozlišení mezi různým množstvím prášku.

Snadné plnění
díky extra velkému otvoru

Nádobky mají extra široký otvor, což usnadňuje vsypání prášku. Díky velkému otvoru lze nádobky použít také jako svačinkové boxíky pro větší děti, například na ovoce, sušenky, müsli , které budete mít tak po ruce pro případ, že by vaše dítě na cestě mělo hlad.

Snadné sypání prášku
díky víku s plnicí nálevkou

Když dostanou děti hlad, musí být příprava mléka rychlá. Plnicí trychtýř vám umožňuje připravovat mléko obzvláště rychle. Jednoduše přišroubujte víko na příslušnou nádobku a prášek lze nasypat do láhve. Tímto způsobem se vyhnete složitému a časově náročnému nabírání prášku lžičkou. Kromě toho si můžete být jisti, že veškerý prášek skončí v lahvičce a ne polovina vedle ní.

Kvalita a bezpečnost
testována podle přísných testovacích standardů

S cílem nabídnout dětem maximální ochranu jsou produkty reer kontrolovány podle přísných testovacích standardů. Produkty nejen prochází interními testy, ale jsou také zkoumány nezávislými instituty. Dávkovač mléka byl testován v souladu se současnou bezpečnostní normou EN 14372 (výrobky pro kojence a malé děti - příbory a nádobí). Produkt byl schválen, mimo jiné, i pro bezchybné skladování prášku a použití plastů bezpečných pro potraviny - samozřejmě bez BPA a nebezpečných změkčovadel.

Podrobnosti:
- pro dávkování práškového mléka na cestách i doma
- všechny boxy jsou individuálně uzamykatelné a lze je používat samostatně
- praktický plnící trychtýř ve víku pro plnění prášku do láhve
- také vhodný pro hotovou kaši, čajový prášek atd.

Materiál: vysoce kvalitní, potravinářský plast
Odpovídá bezpečnostní normě EN 14372

Barva: pestrá
Obsah balení: 1x box na sušené mléko
Velikost balení: 10 cm x 9 cm x 22,8 cm (d x š x v)

Poznámka:
Tento produkt není hračka, používejte jej prosím pouze k účelu, ke kterému je určen. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě. Nepoužívejte, pokud projevuje jakékoliv vady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky