Reer Koupelový kartáč BabyCare

Značka: Reer

Speciální kartáč do koupele BabyCare umožňuje pečlivé čištění vašeho děťátka a zároveň chrání jeho pokožku a nabízí příjemný masážní efekt.

 

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 81083
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Reer Koupelový kartáč BabyCare
Značka: Reer

Koupelový kartáč BabyCare
- extra měkké štětiny pro jemné čištění citlivé dětské pokožky
- vhodné pro jemnou masáž
- se dvěma poutky na prsty
- jednoduché, hygienické čištění
- rychleschnoucí bez zbytků ve štětinách
- materiál: 100% potravinářský silikon
- barva: mátová

Pro důkladné čištění jemné pokožky Vašeho miminka
Citlivá dětská pokožka vyžaduje obzvláště jemnou péči, zejména v prvních měsících. Abyste se vyhnuli podráždění pokožky, měli byste přesto zajistit úplné odstranění nečistot, potu a chomáčků.
Speciální kartáč do koupele BabyCare umožňuje pečlivé čištění vašeho děťátka a zároveň chrání jeho pokožku a nabízí příjemný masážní efekt.

Důkladné čištění měkké silikonové štětiny
Mnoho jednotlivých silikonových štětin zajišťuje zvláště důkladné čištění pokožky vašeho dítěte. Extra měkké štětiny také zajišťují šetrné používání k pokožce a nabízejí příjemný masážní efekt pro Vaše nejmenší.

Od hlavy až k patě pro pleť a vlasy
Dětský kartáč lze použít jak na hlavičku, tak na tělo vašeho miminka. Při použití na tělo nabízí důkladné odstranění nečistot, chomáčků a potu. Také pečuje a zklidňuje šupinatou pokožku a ekzémy. Kartáč lze navíc použít k jemnému odstranění seborey nebo ke zklidnění podrážděné pokožky hlavy.

Protiskluzové použití 2 poutka na prsty
Pro bezpečné a stabilní držení při mytí je koupelový kartáč vybaven dvěma poutky na prsty. Díky dvěma praktickým poutkům zůstává kartáč bezpečně na prstech i v mýdlové vodě.

Hygienické použití díky snadnému čištění
Zbytky lze z kartáče snadno odstranit po každém použití teplou vodou a jemným šamponem. Rychleschnoucí materiál zabraňuje hromadění bakterií a tvorbě plísní.

100% bezpečné díky vysoce kvalitnímu materiálu
Koupelový kartáč je vyroben z potravinářského silikonu a neobsahuje škodlivé látky jako PVC, BPA a ftaláty. Nemusíte se tedy bát, že by se dostal do kontaktu s citlivou dětskou pokožkou. Navíc je celý kartáč vyroben jako jeden kus, což zabraňuje vypadnutí malých částí a případnému spolknutí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky