Reer Kousátko masážní rukavice

Značka: Reer

 Kousací rukavice od společnosti reer přináší vašemu dítěti rozptýlení a úlevu od bolesti a zmírňuje tak trápení, spojené s růstem zubů.

Dostupnost Skladem
Kód: 79231
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Reer Kousátko masážní rukavice
Značka: Reer

Kousátko masážní rukavice

Pro bezbolestný růst zubů
Růst zubů je pro děti nepříjemným obdobím. Jakmile se začne klubat první zub, tlačí na oteklou dáseň a přináší tak dětem nepříjemnou bolest a podráždění. Kousací rukavice od společnosti reer přináší vašemu dítěti rozptýlení a úlevu od bolesti a zmírňuje tak trápení, spojené s růstem zubů.

Zmírňuje bolest a odvádí pozornost díky různým masážním prvkům a hrbolatému materiálu
Bolestivé dásně jsou příjemně masírovány prostřednictvím jemného žvýkání. Obvykle k tomu děti používají svoje ruce, avšak tato rukavice je díky svým vlastnostem efektivnější a zároveň chrání citlivou pokožku dítěte před opakovaným žvýkáním v ústech. Integrovaný hrbolatý materiál odpoutá pozornost dítěte od bolesti během růstu zubů.

Extrémně pohodlná díky jemnému a absorpčnímu materiálu
Růst zubů je spojovaný se zvýšenou tvorbou slin. Pokud děti během tohoto období často žvýkají vlastní ruce, snadno může dojít k rozrušení jejich citlivé pokožky. Absorpční materiál rukavice nasaje přebytečné sliny a chrání tak jemné ručičky dítěte před podrážděním. Jemný vnitřní materiál je prodyšný a zaručuje příjemné prostředí uvnitř rukavice - pro obzvláště vysoký komfort.

Univerzální přizpůsobení velikosti
Velikost rukavice lze individuálně přizpůsobit pomocí integrovaného uchycení na suchý zip. Díky tomu má rukavice kolem zápěstí dítěte vždy správnou velikost a dítě si ji tak nebude schopné nechtěně sundat. Dále je díky tomu pro rodiče snadné rukavici dítěti nasadit či sundat. Díky svému širokému tvaru mohou rukavici nosit kojenci i batolata a lze ji nasadit na levou i pravou ruku.

Hygienické uschování a převážení vč. ochranného návleku
Jelikož vašemu dítěti neporostou zuby pouze když jste doma, je součástí rukavice také praktický návlek pro její snadné převážení. Tento ochranný návlek zabraňuje zašpinění rukavice během cestování nebo když se zrovna nepoužívá. Návlek zároveň chrání ostatní předměty před znečištěním od použité rukavice.

Vysoce kvalitní materiály
Pro zajištění maximální ochrany se společnost reer u svých produktů spoléhá na použití pouze vysoce kvalitních materiálů. Proto byly na výrobu kousací rukavice použity výhradně odolné materiály bez obsahu škodlivých látek a změkčovadel. Rukavice je zároveň také bez zápachu a neobsahuje BPA a PVC.

Detaily:
- snižuje bolest při růstu zubů pomocí tlaku zvenčí a rozptýlením pozornosti dítěte
- chrání ruce dítěte před slinami a žvýkáním
- vhodné pro levou i pravou ruku
- integrovaná šustící fólie
- různé masážní textury pro rozličné pocity při žvýkání
- bez škodlivin
- omyvatelné

Obsah balení: 1x kousací rukavice, 1x hygienický návlek
Materiál: silikon, polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky