Reer Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač

Značka: Reer

Jemně, bezpečně a účinně odstraňuje nosní sekrety. Usnadňuje dýchání, spánek a jedení. Bezpečné použití díky extra měkké a flexibilní sací špičce. Snadno se čistí a sterilizuje. Vhodné na cesty, možnost uložení do taštičky. Vhodná pro všechny běžné modely vysavačů kromě Vorwerk.

Dostupnost Skladem
Kód: 79149
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Reer Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač
Značka: Reer

Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač

Pro šetrné odstranění sekretu z nosu
Novorozenci často bojují s ucpaným nosem, zejména v prvních měsících života. Pokud se miminku obtížně dýchá, ovlivňuje to kvalitu spánku nebo stravovací návyky. Mohou se ale objevit i onemocnění uší, vedlejších nosních dutin nebo dýchacích cest. S nosní odsávačkou s nástavcem na vysavač snadno a šetrně odstraníte miminku nahromaděný sekret z nosu a usnadníte mu dýchání, spánek a jedení. 

Jednoduchá a šetrná aplikace díky sníženému sacímu výkonu a flexibilní sací koncovce
Nosní odsávačka se vyznačuje především šetrnou aplikací. Snižuje sací výkon vysavače na minimum, sací výkon se automaticky sníží na sílu běžného smrkání bez ohledu na výkon vysavače. Tímto způsobem lze důkladně, ale přesto šetrně odstranit nahromaděný nosní sekret. Měkká a flexibilní sací koncovka navíc chrání citlivý dětský nos před možným podrážděním. 

Rychlé a univerzální použití pomocí adaptéru vysavače
Díky přiloženému adaptéru na vysavač lze nosní odsávačku použít s téměř jakýmkoli komerčně dostupným modelem vysavače (kromě vysavače Vorwerk). Pomocí tohoto adaptéru lze nosní odsávačku rychle a snadno připojit k vysavači: Jednoduše vložte adaptér nosní odsávačky do trubice vysavače. 

Snadné čištění díky snadno demontovatelným jednotlivým dílům
Nosní odsávačku lze pro důkladné vyčištění rozebrat na různé součásti. Ty pak lze jednoduše omýt teplou vodou a jemným mycím prostředkem a poté opláchnout pod čistou vodou nebo pohodlně vyčistit v myčce nádobí. V případě potřeby je lze také dodatečně dezinfikovat vyvařením nebo ve vaporizéru. 

Hygienické použití se 3 náhradními filtry
Aby se zabránilo šíření bakterií, má nosní odsávačka vyměnitelný filtr. Ten je třeba vyměnit a umýt po každém použití. Aby však byla nosní odsávačka ihned znovu připravena k použití a nemuseli jste před dalším použitím čekat, až filtr zcela vyschne, jsou k dispozici 3 náhradní filtry. Další hygienické filtry lze v případě potřeby objednat.

Hygienické skladování díky sáčku
Nosní odsávačka je dodávána v praktickém sáčku pro hygienické skladování, když se nepoužívá. Jednotlivé díly tak mohou být chráněny a bezprašně uloženy nebo uloženy v jakékoli tašce na pleny či kabelce pro úsporu místa - pro bezpečný a pohodlný transport. Takže můžete svému dítěti vyčistit nos kdykoli, i když jste na cestách. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky