Reer Ochrana klik dveří HandleGuard 4 ks

Značka: Reer

Jakmile udělá vaše dítě první krůčky a začne dovádět, stávají se kliky dveří ve výšce jeho hlavy nebezpečím. Pokud se srazí, je to pro dítě nejen bolestivé, ale může být také nebezpečné. Chránič klik zabrání zranění a také poškození stěn nebo nábytku za dveřmi. 

Dostupnost Skladem
Kód: 70091
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Reer Ochrana klik dveří HandleGuard 4 ks
Značka: Reer

Ochrana klik dveří HandleGuard

Univerzální kryt kliky dveří pro komplexní ochranu.
V okamžiku, kdy děti začínají být mobilní a dovádějí, jsou kliky dveří ve výšce hlavy nebezpečím. Pokud dítě narazí na kliku, je to pro něho bolestivé a může být i také nebezpečné. Chránič kliky dveří zabrání zranění vašeho dítěte a zabrání poškození stěn či nábytku za dveřmi v případě, že jsou otevřeny silou.

Maximální ochrana díky úplnému pokrytí
Chránič kliky dveří je vyroben z vysoce kvalitního silikonu. Chytrý design nabízí vyšší tlumení nárazů než tenké pěnové kryty rukojetí. Na rozdíl od jiných krytů klik, které zajišťují bezpečnost pouze přední části klidy, pokrývá HandleGuard celou kliku a nabízí tak ochranu i proti roku.

Všestranná ochrana pro děti, dospělé a stěny/nábytek
Kryt kliky tlumí nárazy do klik od dveří. Chrání nejen děti před poraněním hlavy, ale také předchází poraněním těla nebo paží dospělých. Kromě toho zajišťuje, že stěny, nábytek a další předměty nejsou poškozeny neúmyslným nárazem dveří a nezpůsobují ošklivé stopy.

Jednoduché uchycení a spolehlivé držení
K montáži není potřeba žádný upevňovací materiál. Velký otvor na vnitřní straně chrániče umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Neklouzavý silikonový materiál také zajišťuje pevné držení a příjemný pocit při otevírání a zavírání dveří.

Univerzální použití díky rozměrům
Díky svým velkým rozměrům (13 cm na délku, cca 2 cm v průměru) lze silikonový chránič použít téměř na všechny klidy dveří. Pružný materiál se přizpůsobí tvaru vašich dveřních klik. To umožňuje použití i na zakřivených klikách. 

Snadno se čistí díky vodoodpudivému materiálu
Kliky jsou jednou z věcí, které jsou v každodenním životě obzvlášť často používány. Proto je třeba pravidelně dezinfikovat i ochranu klik. Silikonovou ochranu lze rychle a snadno vyčistit teplou vodou a jemným čistícím prostředkem nebo dezinfekčním prostředkem. 

Podrobnosti:
- chrání před poraněním hlavy
- zabraňuje poškození stěn a nábytku
- univerzální použití pro všechny běžné vnitřní kliky dveří
- materiál: silikon
- bez BPA
- 13 cm na délku, cca. 2 cm v průměru

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky