Reer Příbor modrý/šedý 4ks

Značka: Reer

Učící se příbory se širokými rukojeťmi umožňují vašemu dítěti snadno držet příbory bezpečně a pohodlně v ruce Nádobí ze série Growing se skládá z 80% obnovitelných surovin, jako je dřevo a cukr, a neobsahuje melamin, BPA a PVC (testováno nezávislou zkušební laboratoří).

Dostupnost Skladem
Kód: 22063
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Reer Příbor modrý/šedý 4ks
Značka: Reer

Příbor Growing modrý / šedý 4 kusy

- obzvláště lehký a nerozbitný materiál
- vhodné do myčky a mikrovlnné trouby (max. 600 W)
- vyrobeno z 80% obnovitelných surovin, jako je cukr a dřevo z Německa

Díky produkci šetřící zdroje jsou naše rostoucí produkty obzvláště udržitelné - my se také snažíme chránit naši Zemi - a tím i budoucnost našich dětí.

Více zábavy při jídle
díky dětským barvám a motivům

Jíst pokrmy ve veselých barvách chutná mnohem lépe, protože o tom, zda si váš miláček pochutná, nerozhoduje nejen jídlo. Proto lze sady nádobí a příbory ve svěžích barvách perfektně kombinovat a vykouzlit barevně zdobený stůl - podle vkusu vašeho dítěte. To vzbuzuje zvědavost a zájem o jídlo a podporuje rozvoj aktivních stravovacích návyků.

Robustní se snadnou údržbou
za dlouhou službu

Zvláště když se děti učí jíst, je zcela běžné, že se používají příbory. Reer příbory se svým robustním povrchem vydrží náročné podmínky každodenního života s dětmi.
Příbory lze také mýt v myčce pro obzvláště pohodlné a hygienické čištění.

Pro první pokusy o jídlo příborem
Sada 2 lžící a vidliček

Učící se příbory se širokými rukojeťmi umožňují vašemu dítěti snadno držet příbory bezpečně a pohodlně v ruce - to rozvíjí a podporuje jemnou motoriku potřebnou pro nezávislé stravování. Oba kusy příborů mají zploštělé hrany a zaoblené špičky, a zabraňují tak poranění citlivých úst a hrdla. Hloubka lžíce zajišťuje, že kaši nebo polévky lze snadno nabrat; vidličky s krátkými tupými hroty se používají bez zbytečného rizika zranění.

Podporuje nezávislé stravování
šikovné a lehké

Aby vaše dítě mohlo jíst samostatně, je třeba, aby mělo dítě z nádobí a příborů obzvláště dobrý pocit. Přirozeně matná povrchová struktura příborů leží pohodlně v ruce a usnadňuje uchopení a držení vašemu miláčkovi. Velikost a hmotnost každého jednotlivého příboru je ideální pro dětské ruce a lze jej používat po celé dětství.

Žádné riziko zranění
pro maximální bezpečnost

Každý kus nádobí z naší řady Growing má pouze zaoblené hrany - ve spojení s materiálem odolným proti rozbití vždy zaručují bezpečné použití a dávají nádobí Growing nadčasově elegantní vzhled. Zejména při prvním pokusu o jídlo mohou lžíce či vidličky spadnout. Materiál odolný proti rozbití zabraňuje lámání a štěpení, což může být zvláště nebezpečné pro malé děti.

Bez škodlivých látek (BPA, melamin a PVC)
aby zdravé nápoje zůstaly zdravé

Dojde-li ke kontaktu potravin s nádobím obsahujícím melamin, může dojít k uvolnění škodlivého melaminu a formaldehydu do jídla.
Proto je obzvláště důležité věnovat pozornost nejen zdravým nápojům, ale také materiálům nádobí. Reer nádobí ze série Growing se skládá z 80% obnovitelných surovin, jako je dřevo a cukr, a neobsahuje melamin, BPA a PVC (testováno nezávislou zkušební laboratoří).

Všestranné použití
také na cestách

Vysoce kvalitní dětské nádobí je ideální pro každodenní použití doma, ale je také dobrou alternativou k jednorázovému nádobí mimo čtyři stěny bytu. Nádobí je stohovatelné, proto je lze uložit tak, abyste ušetřili místo, a vzít si je s sebou. Díky svým lehkým a nerozbitným vlastnostem je ideální pro táboření, pikniky nebo jiné výlety.

Detaily produktu:

- obzvláště lehké a nerozbitné
- vhodné do myčky
- odpovídá bezpečnostní normě EN 14372 (bezpečnostní požadavky a zkoušky pro příbory a nádobí)
- bez BPA, PVC a melaminu

Materiál: vyrobeno z 80% obnovitelných surovin (jako je cukr, dřevo z Německa)
Barva: modrá / šedá
Obsah: 2 lžíce / 2 vidličky

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky