Reer Síťka na hračky do vany My Happy Pingu

Značka: Reer

Nikdo nemá rád, když po koupeli tráví spoustu času úklidem. Síťka do koupele umožňuje vše během okamžiku uklidit – stačí síťku podržet otevřenou a můžete vše uklidit do extra velkého otvoru s minimální námahou.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 76062
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Reer Síťka na hračky do vany My Happy Pingu
Značka: Reer

Síťka na hračky do vany My Happy Pingu
- síťka na hračky do vany v designu tučňáka vhodném pro děti
- praktické uložení hraček a dalších koupelnových doplňků
- hygienické sušení díky síťovině propustné pro vzduch
- dvě přísavky umožňují snadné připevnění na hladké povrchy, jako jsou hladké dlaždice a sklo
- velikost: cca. rozměry 26 x 29 x 10 cm
- kapacita: cca. 4 l
- materiál: 100% polyester
- lze prát v pračce na 30°

Pro uklizenější koupelnu
Většina dětí se ve vodě cítí šťastná a baví je cákat se ve vaně. Vzhledem k tomu, že si Vaše ratolest obvykle bere do vany hračku pro zábavu při koupeli vedle dětského šamponu, flanelu nebo kartáče do koupele, může se koupelna rychle zaplnit nejrůznějšími koupelnovými doplňky.
Síťka na hračky do vany Můj šťastný tučňák Vám umožní po koupeli udržet všechny důležité věci v suchu a zároveň rychle nastolit v koupelně pořádek.

Extra úložný prostor kapacita 4 litry
Dokonce i ti nejmenší z nás potřebují řadu koupelnového náčiní pro všestranný pocit při koupeli. Speciální dětský šampon pro citlivou dětskou pokožku, koupací kartáče nebo houby a samozřejmě hračky do vany, jako je mačkací kachnička nebo lodičky – díky objemu 4 litry je spousta místa, kam se všechny tyto věci pohodlně vejdou do velkého bříška roztomilého tučňáka.

Hygienické sušení prodyšný materiál
Koupelnová síťka je vyrobena z prodyšné síťoviny. Nejen, že to zaručuje, že zbytková voda zcela odkape, ale také umožňuje plynulou cirkulaci vzduchu v síťce. Vanové náčiní tak může hygienicky vyschnout a zabrání se hromadění bakterií a plísní. Pro zajištění optimální úrovně hygieny můžete síťku v pravidelných intervalech prát v pračce na 30°.

Jednoduché a spolehlivé uchycení díky 2 velkým přísavkám
K připevnění koupelnové síťky na stěnu nejsou potřeba žádné další háčky nebo podobné nástroje, protože jednoduše drží na místě pomocí dvou integrovaných přísavek. Přísavky zaručují protiskluzové držení prakticky na všech hladkých površích. To umožňuje flexibilní použití na omítnuté stěny nebo dokonce na sprchový kout. Pokud síťka již není potřeba, lze ji stejně rychle odstranit bez zanechání zbytků.

Snadná manipulace extra velký otvor
Nikdo nemá rád, když po koupeli tráví spoustu času úklidem. Síťka do koupele umožňuje vše během okamžiku uklidit – stačí síťku podržet otevřenou a můžete vše uklidit do extra velkého otvoru s minimální námahou.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky