ABC Design Mallow 2 Fix i-Size bubble

Značka: ABC Design

Vysoce kvalitní univerzální a polohovatelná autosedačka s dlouhou životností pro děti od cca 3 let do 12 let (100 - 150 cm). Ideální do aut s, i bez systému Isofix. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 12004722416
3 390 Kč 3 026,79 Kč bez DPH
ABC Design Mallow 2 Fix i-Size bubble
Značka: ABC Design
kindersitz car seat mallow bubble 01 i size 01
Novinka

Mallow 2 Fix i-Size
Vysoce kvalitní univerzální a polohovatelná autosedačka s dlouhou životností pro děti od cca 3 let do 12 let (100 - 150 cm). Ideální do aut s, i bez systému Isofix. Měkce polstrovanou autosedačku snadno připevníte 3bodovým bezpečnostním pásem vašeho auta. Dodatečný systém Isofix poskytuje ještě větší bezpečnost a stabilitu.

Autosedačka roste společně s vaším dítětem. Opěrku hlavy lze nastavit do 12 různých pozic podle výšky vašeho dítěte. Inteligentní systém vedení pásu zabraňuje sklouznutí a zkroucení bezpečnostního pásu a udržuje jej ve správné poloze pro zajištění optimální bezpečnosti. 

Standard i-Size poskytuje maximální bezpečnost. V případě čelního nebo bočního nárazu se dětská sedačka rozloží a tím minimalizuje vzniklé síly. To poskytuje ještě větší ochranu hlavy, krku, horní části těla a pánve vašeho dítěte. 

Dětskou sedačku můžete do auta připevnit dvěma způsoby: pomocí 3bodového pásového systému vašeho vozu, nebo také pomocí systému Isofix. Konektorový systém má různé možnosti nastavení a dokonale se tak přizpůsobí délce autosedačky. Praktické barevné indikátory vám vždy ukážou, zda je sedačka připevněna správně nebo ne.

Důležité údaje a fakta:
- rozměry (D x Š x V): 44 x 46 x 59 cm
- hmotnost: 5,2 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky i-Size
Záruka: 2 roky