Reer Vložka TravelKid Breeze regulující teplo

Značka: Reer

Vložka TravelKid Breeze s materiálem Outlast® zaručuje dokonalé prostředí pro sezení a optimální ventilaci.

Dostupnost Skladem
Kód: 86131
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Reer Vložka TravelKid Breeze regulující teplo
Značka: Reer

VLOŽKA REGULUJÍCÍ TEPLO TRAVELKID BREEZE
Výlety během parného léta se pro děti snadno mohou stát nepříjemným zážitkem. Potahy u většiny dětských autosedaček, kočárků nebo sedátek na kolo nejsou příliš prodyšné a děti se v nich rychle začnou potit. Stagnace teplého vzduchu a nedostatek ventilace může vést k přehřátí malého těla vašeho dítěte. Vložka TravelKid Breeze s materiálem Outlast® zaručuje dokonalé prostředí pro sezení a optimální ventilaci.

Proaktivní regulace teploty
Materiál Outlast® absorbuje a uchovává veškeré nadbytečné tělesné teplo vašeho dítěte. Zabraňuje se tak hromadění tepla a vytváří se pohodlné podmínky pro cestování. Prodyšný potah nejenže zaručuje optimální ventilaci, ale také se stará o regulaci tepla a dokonce i o jeho distribuci. V případě, že se sníží okolní teplota, teplo uvnitř vložky se začne uvolňovat.

Univerzální použití
Díky své šířce pouhých 30 cm lze vložku použít v jakékoliv dětské autosedačce (sk. I, II, III), v cestovních systémech, v kočárcích a na sedátkách na kolo. Délka vložky 80 cm zajišťuje pokrytí celého prostoru pro sezení a zaručuje tak dokonalé prostředí od hlavy až k nohám dítěte.

Bezpečné cestování
Otvory a výřezy na vložce umožňují bezpečné provléknutí a používání běžného, 3bodového i 5bodového pásu, včetně níže umístěných ramenních pásů pro menší děti.

Rychlá a bezpečná instalace
Nasazení vložky TravelKid Breeze je rychlé a jednoduché. Vložku stačí umístit do vaší dětské autosedačky nebo cestovního systému a pomocí gumiček ji zajistit kolem hlavové opěrky.

Ochrana potahu
Vložka TravelKid Breeze nejen, že reguluje teplo, ale zároveň slouží i jako ochrana původního potahu dětské autosedačky před znečištěním a opotřebováním. V případě jakéhokoli znečištění lze vložku vyprat v pračce při 40 °C, což vám zaručuje její dlouhodobé a hygienické používání.

Vlastnosti:
- prodyšná vložka z certifikovaného materiálu Outlast®
- zaručuje proaktivní regulaci teploty a rovnoměrné rozložení tepla
- vhodná pro všechny dětské autosedačky (sk. I, II, III), kočárky a sedátka na kola
- možnost použití běžného, 3bodového i 5bodového bezpečnostního pásu
- chrání původní potah před znečištěním
- rychlá a snadná instalace
- rychlé a snadné čištění (lze prát v pračce při 40 °C)
- rozměry: cca 80 cm x 30 cm

Materiál:
- přední strana - 100% bavlna
- zadní strana - 100% Outlast® akrylová vlákna s kapslemi z materiálu s fázovým přechodem (PCM)

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství autosedačky
Záruka: 2 roky