Reer Chrániče sluchu SilentGuard Baby grey

Značka: Reer

Spolehlivá ochrana před škodlivými zvuky (SNR=25). Chrániče sluchu mají měkké a lehké ušní kapsle. Jsou šetrné k pokožce a obzvláště pohodlné.

Dostupnost Skladem
Kód: 53261
629 Kč 519,83 Kč bez DPH
Reer Chrániče sluchu SilentGuard Baby grey
Značka: Reer
53261 silentguardbaby kapselgehoerschutz grau produkt 01 72dpi
Novinka

Chrániče sluchu SilentGuard Baby

Ochrana pro citlivé dětské uši
Sluch miminek a malých dětí ještě není plně vyvinutý, a proto je zvláště citlivý na hluk. Hluk nad 85 decibelů, například na letišti nebo při ohňostroji, je škodlivý pro citlivé dětské uši a může způsobit trvalé poškození sluchu. Proto byste měli sluch svého dítěte co nejvíce chránit. Chrániče sluchu SilentGuard Baby nabízejí spolehlivou ochranu před škodlivými zvuky a zabraňují tak možnému poškození sluchu.

Spolehlivá ochrana díky vysokému izolačnímu účinku
Všechny zvuky vyšší než 80 decibelů (např. sekačky na trávu, davy lidí na hokeji či fotbalu) mají dlouhodobý škodlivý účinek na sluch. Čím hlasitější jsou zvuky, tím rychleji dochází k poškození. Hluk nad 110 decibelů (např. ohňostroje, troubení aut v bezprostřední blízkosti) může způsobit okamžité poškození sluchu. Díky izolačnímu efektu 25 SNR (Single Number Rating) chrániče sluchu nabízejí spolehlivou ochranu pro citlivé dětské uši. Hodnota útlumu 25 SNR znamená, že hlasitost je před dopadem na bubínek zeslabena chráničem sluchu v průměru o 25 decibelů. To znamená, že hlasité zvuky jsou obvykle sníženy na neškodnou úroveň (pod 80 decibelů).

Perfektně sedí a roste s vaším dítětem díky flexibilní čelence
Měkká, elastická čelenka se dá díky suchému zipu flexibilně upravit. Čelenku lze individuálně přizpůsobit velikosti hlavy vašeho miminka tak, aby pevně seděla a nabízela tak optimální pohodlí. Ani spící dítě není rušeno měkkou a tenkou čelenkou.

Vysoký komfort nošení díky lehkým a měkkým ušním kapslím
Tvar chrániče sluchu umožňuje přesné nasazení na malé dětské uši. Díky použití obzvláště lehkých materiálů snižujících hluk jsou chrániče sluchu extra lehké a nabízejí vysoký komfort. Měkké ušní kapsle jsou šetrné k pokožce a obzvláště pohodlné. Vzhledem k tomu, že kapsle nejsou trvale připevněny k čelence je lze flexibilně posouvat a umístit přesně na uši.

Podrobnosti:
spolehlivá ochrana před škodlivými zvuky (SNR=25)
- perfektní tvar, který se přizpůsobí rostoucímu dítěti, díky nastavitelné čelence nabízí optimální pohodlí při nošení (47-54 cm)
- netlačí na hlavu vašeho dítěte
- velmi malé a lehké ušní kapsle
- snadno složitelné
- materiály šetrné k pokožce jsou odolné a snadno se čistí
- testováno podle EN 352-1

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky