Reer Chrániče sluchu SilentGuard Kids grey

Značka: Reer

Spolehlivá ochrana proti škodlivému hluku (SNR=27). Vhodné na koncerty, fotbalové zápasy nebo ohňostroje. Lehká a široká čelenka s měkkým polstrováním pro optimální pohodlí při nošení.

Dostupnost Skladem
Kód: 53271
509 Kč 420,66 Kč bez DPH
Reer Chrániče sluchu SilentGuard Kids grey
Značka: Reer
53271 SilentGuardKids kapselgehörschutz grau produkt 01 72dpi
Novinka

 

Chrániče sluchu SilentGuard Kids

Spolehlivá ochrana sluchu
Dlouhodobé vystavení jakémukoli hluku vyššímu než 80 decibelů (např. sekačky na trávu, velké skupiny lidí) může způsobit poškození sluchu. Čím hlasitější je hluk, tím rychleji má za následek poškození sluchu. Hluk o síle 110 decibelů (např. ohňostroje, troubení aut v bezprostřední blízkosti) může vést k okamžitému poškození sluchu. Díky své izolaci mají tyto kapslové chrániče sluchu jednočíselné hodnocení (SNR) 27, které poskytuje spolehlivou ochranu citlivým dětským uším. Úroveň zvukové izolace 27 SNR znamená, že chránič v průměru sníží intenzitu zvuku o 27 decibelů, než se zvuk dostane k ušním bubínkům. Díky tomu lze většinu hlasitých zvuků snížit na neškodnou úroveň (pod 80 decibelů).

Perfektní střih, který roste s vaším dítětem díky plynule nastavitelné čelence
Tento chránič sluchu obsahuje nastavitelnou čelenku potaženou měkkým povrchovým materiálem. Čelenku lze plynule přizpůsobit hlavě vašeho dítěte, takže chránič sluchu roste s vaším dítětem. Vnitřní povrch čelenky je polstrovaný pro velmi vysoký komfort nošení.

Komfort při nošení díky lehkým kapslím na uši a elastické čelence
Tvar chrániče zajišťuje pohodlné uchycení na malých uších dětí. Měkké polstrování uší šetrné k pokožce zajišťuje příjemný pocit na dotek pro uši vašeho dítěte. Ušní kapsle jsou připevněny k hlavovému pásku pomocí drátů náhlavní soupravy. Ty zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku. Samotný chránič sluchu je vyroben ze speciálního, nízkého, zvuk tlumícího materiálu pro maximální komfort nošení.

SilentGuard chrániče sluchu pro kojence a malé děti
Sortiment produktů SilentGuard zahrnuje chrániče sluchu pro děti od 12 měsíců věku a děti až do školního věku. Zatímco SilentGuard Baby je navržen tak, aby dokonale vyhovoval potřebám miminek (12-24 měsíců), SilentGuard Kids je zvláště vhodný pro děti ve věku 24 měsíců a starší, které rostou spolu s nimi. Oba modely jsou dostupné v modré a růžové barvě.

Podrobnosti:
- spolehlivá ochrana před škodlivými zvuky (SNR=27)
- perfektní střih, který roste s dítětem
- zabraňuje tlakovým bodům na citlivé hlavě vašeho dítěte
- velmi malé a lehké ušní kapsle
- skládací design
- šedá barva
- materiály šetrné k pokožce a odolné, snadné čištění
- testováno podle EN 352-1
- k dispozici také: SilentGuardKids v růžové barvě nebo SilentGuard Baby v modré a růžové barvě pro děti mladší 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky