Reer Dětská pojistka na kliku

Značka: Reer

Dětská pojistka pro bytové a vchodové dveře. Silné držení a odstranění bez zanechání stop. Snadné použití pro dospělé - ovládání pouze jednou rukou. Vhodné pro většinu dveřních klik (vzdálenost mezi dveřmi a klikou musí být široká max. 7,5 cm).

Dostupnost Skladem
Kód: 70110
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Reer Dětská pojistka na kliku
Značka: Reer

Dětská pojistka na kliku
Jakmile začnou děti lézt nebo udělají první krůčky a snaží se sahat na různé předměty, tak i dveře se stávají pro ně zajímavé. Kliky dveří jsou v těsné blízkosti hlavy a děti na kliku snadno dosáhnou a dveře se tak stávají novým zdrojem nebezpečí.  S dětskou pojistkou na kliku zajistíte dveře před otevřením a vaše dítě tak nemůže nepozorovaně opustit byt či dům nebo zabrání pádům ze schodů a dalším případným nehodám. 

Dětská pojistka na kliku má dvojitý otevírací mechanismus pro zvláště bezpečné uzavření. Pro otevření pojistky je třeba držet stisknutá dvě boční tlačítka a současně sklopit pohyblivou část pojistky. Tyto dvě činnosti jsou pro malé děti obtížné, ale dospělá osoba to zvládne jednou rukou. 

Pojistka se snadno a rychle připevní lepící páskou. Není tak potřeba vrtání nebo šroubování. Páska je předinstalovaná a po odstranění ochranné fólie a jejím nalepením je pojistka připravena k použití. Pokud pojistka už není potřeba, lze ji odstranit bez zanechání zbytků a poškození dveří. 

Je vhodná pro téměř všechny dveřní kliky. Vzdálenost mezi dveřmi a klikou musí být široká max. 7,5 cm.

Podrobnosti:
- pojistka pro bytové a vchodové dveře
- silné držení a odstranění beze zbytků
- snadné použití pro dospělé - ovládání pouze jednou rukou
- vzdálenost mezi dveřmi a klikou musí být široká max. 7,5 cm
- materiál: plast
- barva: bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky