Reer Dětské bezpečnostní kšíry TravelKid Go

Značka: Reer

S dětskými bezpečnostními kšíry TravelKid Go můžete vytvořit bezpečné spojení mezi vámi a vaším dítětem a zároveň mu poskytnout dostatečnou volnost.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 53132
339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Reer Dětské bezpečnostní kšíry TravelKid Go
Značka: Reer

Dětské bezpečnostní kšíry TravelKid Go
- ideální na: vycházky, výlety, procházky, cestu do školky atd.
- výškově nastavitelný postroj pro nejlepší uchycení
- se speciálním bezpečnostním klipem
- odnímatelné otěže cca. 105 cm na délku
- minimální obvod: cca. 38 cm; maximální obvod: cca. 57 cm
- v souladu s evropským standardem DIN EN 13210-1: 2020
- materiál: polyester

Vždy bezpečně poblíž
Děti jsou nesmírně zvědavé a vždy je co objevovat, zvláště na rušných ulicích, nádražích a dalších veřejných místech. Chvilka nepozornosti – zvláště ve velkých davech nebo na nepřehledných místech – může vést k tomu, že vaše dítě zabloudí na silnici nebo se ztratí v davu.
S dětskými bezpečnostními kšíry TravelKid Go můžete vytvořit bezpečné spojení mezi Vámi a Vaším dítětem a zároveň mu poskytnout dostatečnou volnost.

Ideální na výlety a na rušná místa
Zabrání tomu, aby se vaše dítě dostalo příliš daleko od Vás.
Někdy stačí krátký okamžik a Vaše dítě zmizí z dohledu – zvláště na rušných místech je to pro všechny rodiče noční můra. Chodící a bezpečnostní pásy vám dávají jistotu, že vaše dítě je vždy nablízku, aniž by omezovalo jeho nutkání k pohybu. Otěž je cca. 1 m na délku a zajišťuje, že vaše dítě zůstane ve vaší blízkosti na veřejných akcích a na přeplněných místech (například na letišti). Postroj je také šikovná pomůcka na procházky a na cestu do školky. Zatímco se Vaše dítě šťastně potuluje po stezce, můžete si být jisti, že se nemůže náhle vrhnout na silnici.

Příjemné na nošení široká, cirkulující kontaktní plocha
Lehký, prodyšný materiál se příjemně nosí. Nepůsobí jako zátěž a zabraňuje nepříjemnému pocení. Široká kontaktní plocha a široké ramenní popruhy znamenají, že se nezařezává na ramenou a pod pažemi.

Zvláště bezpečné pro děti díky zapínací sponě Clip&Go
Pro zajištění obzvlášť bezpečného upevnění je postroj opatřen speciální sponou, díky které je nežádoucí rozepnutí téměř nemožné. Dospělí ji zvládnou snadno ovládat jednou rukou, zatímco děti většinou nemají dost síly na to, aby ji samy otevřely. Snadné zapínání a odepínání otěže znamená, že ji lze rychle sundat, když se nepoužívá, aniž byste museli sundávat celý postroj.

Optimální přizpůsobení výškově nastavitelný postroj
Kšíry jsou vybaveny nastavitelnými ramenními a hrudními popruhy, které Vám umožňují upravit jej tak, aby vyhovoval horní části těla vašeho dítěte. I když má vaše dítě růstový spurt, postroj poroste s ním, takže jej můžete používat tak dlouho, jak budete potřebovat. Nezáleží na tom, zda mají na sobě krátké letní oblečení nebo tlusté zimní věci – díky aretační přezce lze postroj rychle a snadno upravit na požadovanou délku.

Kvalita a bezpečnost testováno podle přísných kritérií
Pro ochranu vašich blízkých jsou naše produkty podrobovány jak interním hodnocením, tak i testováním externími institucemi. Dětské bezpečnostní kšíry TravelKid Go byly testovány podle evropské bezpečnostní normy DIN EN 13210-1:2020 (bezpečnostní postroje a otěže pro kojence a batolata) a prošel všemi relevantními testy s ohledem na použité materiály, tvar a výkon.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky