Reer Multifunkční šátek MyBuddyGuard

Značka: Reer

Multifunkční šátek nejen zviditelní vaše dítě díky jasné signální barvě, ale reflexní potisk ještě více zvyšuje viditelnost. Fluorescenční design odráží dopadající světlo, což výrazně zvyšuje viditelnost ve tmě.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 53235
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Reer Multifunkční šátek MyBuddyGuard
Značka: Reer

Multifunkční šátek MyBuddyGuard
- zvyšuje viditelnost ve tmě, za špatného počasí nebo v silničním provozu
- rychle a snadno se nasazuje
- multifunkční šátek s mnoha možnostmi nošení např. jako šátek, čelenka, čepice
- příjemné a pohodlné na nošení díky lehkému materiálu
- nezabere žádné místo v tašce
- rozměry: 26 x 45 cm
- barva: fluorescenční žlutá s reflexním potiskem
- materiál: polyester

Bezpečnost ve tmě
Za šera, tmy, mlhy a deště jsou chodci často vidět až na poslední chvíli. Zejména malé děti proto mohou být v silničním provozu při špatné viditelnosti snadno přehlédnuty, což může mít za následek život ohrožující nehody na silnici.
Multifunkční šátek MyBuddyGuard činí Vaše dítě viditelnějším pro ostatní účastníky silničního provozu a poskytuje tak větší bezpečnost, když jste venku.

Zvyšuje viditelnost ve tmě
Jasná signální barva a reflexní potisk
Multifunkční šátek nejen zviditelní Vaše dítě díky jasné signální barvě, ale reflexní potisk ještě více zvyšuje viditelnost. Fluorescenční design odráží dopadající světlo, což výrazně zvyšuje viditelnost ve tmě.

Flexibilní použití
Různé možnosti nošení
Multifunkční šátek lze nosit různými způsoby, ať už jako šátek, čepici, čelenku, pásku na ruku nebo obličejovou masku. Díky tomu je ideální na léto i zimu. Chrání váš krk před větrem při sychravých nebo mrazivých teplotách, ale lze jej nosit také jako klobouk pro ochranu před živly a zvýšenou viditelnost.

Příjemné na nošení
Měkký, strečový materiál
Multifunkční šátek je vyroben z jemné, lehké látky, která nesvědí. O rozměrech 26 x 45 cm dobře padne kolem krku a neškrtí. Pružná látka však stále usnadňuje oblékání a svlékání.

Ideální na cesty
Skládací pro úsporu místa
Když se šátek nenosí, lze jej pro úsporu místa složit. Tímto způsobem si jej můžete vzít na jakýkoli výlet, protože se jistě vejde do každé kabelky, batohu nebo dokonce kapsy od bundy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky