Reer Ochrana hran pěna bílá 2m

Značka: Reer

Ochrana hran soft pěna bílá 2m

- měkká pěna tlumí náraz obzvláště bezpečně a jemně
- speciální povrchová struktura: pevná na kousnutí a snadno se čistí.
- délku lze zkrátit na míru

Dostupnost Skladem
Kód: 82040
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Reer Ochrana hran pěna bílá 2m
Značka: Reer

Ochrana hran soft pěna bílá 2m

- měkká pěna tlumí náraz obzvláště bezpečně a jemně
- speciální povrchová struktura: pevná na kousnutí a snadno se čistí.
- délku lze zkrátit na míru

Pozor, nebezpečí nárazu!
Když se vaše dítě stane mobilním, udělá první kroky některé ostré hrany mohou pro vašeho malého miláčka představovat riziko zranění.
S ochranou hran soft od reer zajistíte ostré hrany stolových desek a nábytku i okenních parapetů a zabráníte tak zranění.

Zvláště bezpečné
díky extra měkké pěně

Ochrana hran je vyrobena z měkké pěny tlumící nárazy. Díky tomuto speciálnímu polstrování a dodatečně zesílenému materiálu je náraz tlumen obzvláště jemně a účinně. Vaše dítě tak spolehlivě ochrání před bolestivými zraněními.

Odolné a nezávadné
Vysoce kvalitní a odolný materiál

Díky speciální povrchové struktuře je ochrana hran obzvláště odolná a trvanlivá. Materiál je odolný proti poškrábání a okousání na rozdíl od mnoha produktů vyrobených z jednoduchých pěn. Tímto způsobem zůstane ochrana na svém místě po dlouhou dobu a vaše dítě se nemůže udusit okousaným kouskem. Materiál, který byl testován na škodlivé látky a je odolný vůči slinám a potu, je při olíznutí zcela nezávadný. Lehké znečištění lze rychle a snadno setřít.

Snadná (de) montáž
volně přizpůsobitelné velikosti

Ochranu hran instalujete v několika krocích. Aby byla zajištěna přesně padnoucí ochrana, lze ochranu hran i lepicí pásku před montáží zkrátit na přesnou délku (obsah: 2x 1m). Pak už jen očistěte hranu, připevněte lepicí pásku na kus nábytku, nasaďte ochranu hran a minutu pevně přitlačte – hotovo. Pokud již není ochrana hran potřeba, lze ji znovu sejmout, aniž by na kusu nábytku zůstaly zbytky.

Bezpečné držení
díky přiložené 3M lepicí pásce

Přiložená lepicí páska umožňuje rychlou a snadnou montáž. Vysoce výkonná oboustranná páska 3M PowerTape poskytuje ochraně hran extra silné držení a zabraňuje neúmyslnému odlepení. Pokud již není ochrana hran potřeba, lze ji znovu sejmout, aniž by na kusu nábytku zůstaly zbytky.

Všestranné použití
na stoly, skříně, parapety a mnoho dalšího

Aby bylo vaše dítě chráněno před nebezpečnými nárazy v celé domácnosti, lze ochranu hran připevnit na stoly, skříně, komody, parapety atd. I kulaté stoly lze pohodlně zajistit. Pro celoobvodovou ochranu lze ochranu hran instalovat jak nad, tak pod.

Pro ještě větší bezpečnost
Lze použít v kombinaci s ochranou rohů

V souladu s ochranou hran nabízí reer také měkkou ochranu rohů (č. položky: 82030). Produkty lze používat v kombinaci. Vaše děti jsou tak na svých průzkumných cestách spolehlivě chráněny nejen před nebezpečnými hranami, ale také před ostrými rohy.

Vlastnosti:
- chrání před poraněním o ostré hrany
- odolné proti ukousnutí, potu a slinám
- extra měkká pěna jemně tlumí náraz
- snadná montáž a spolehlivé držení
- individuálně lze zaříznout na míru
- všestranné: skříně, stoly, parapety a mnoho dalšího

Bez BPA a ftalátů
Barva: bílá
Materiál: pěna
Obsah: 2x 1m