Reer Plavecká vesta MySwimBuddy S

Značka: Reer

Vesta pro výuku plavání ve velikosti M (19-30 kg). Z příjemného neoprenu s pevným vztlakem. Nastavitelné pasové a rozkrokové popruhy s bezpečným zapínáním na dvě rukojeti pro děti. Pásek v rozkroku zabraňuje sklouznutí vesty ve vodě. Hlubší zádový výřez pro pohodlnější nošení v oblasti krku. Zip je s krytem na suchý zip. 

Dostupnost Skladem
Kód: 66034
1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Reer Plavecká vesta MySwimBuddy S
Značka: Reer

Plavecká vesta MySwimBuddy
Plavecká vesta je ideální pomůcka pro děti, které se chtějí naučit plavat. Je vyrobená z vysoce kvalitního neoprenu a vybavená pevnými vztlakovými prvky, které udrží dítě nad vodou. To nabízí pohodlí a vaše dítě bude ve vodě v bezpečí. 

Vesta má nastavitelný pas a pásek v rozkroku, který je opatřen zapínáním na dvě rukojeti. To zajišťuje dokonalé padnutí a zabraňuje dětem, aby vestu samy rozepnuly. Díky pásku v rozkroku vesta neleze nahoru a vaše dítě je tak v bezpečí. Zádový výřez na vestě minimalizuje tlak na krku a poskytuje tak maximální pohodlí i po delším nošení. 

Vesta je vybavena praktickým zipem, který je navíc zajištěn krytkou na suchý zip. Tato konstrukce chrání zip před náhodným otevřením a zajišťuje bezproblémové a bezpečné uchycení při plavání.

Podrobnosti:
- z příjemného neoprenu s pevným vztlakem
- nastavitelný pas a pásek v rozkroku
- zapínání na dvě rukojeti
- hlubší výstřih na zádech pro pohodlí v oblasti krku
- zip s krytem na suchý zip
- velikost M: 104 - 122; 19 - 30 kg (cca 3 - 6 let)
- obsah: 1 kus
- barva: červená

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky