Reer Reflexní obal na batoh M MyBuddyGuard

Značka: Reer

Za šera, tmy, mlhy nebo deště jsou chodci často vidět až velmi pozdě. Zejména malé děti jsou proto na silnici při špatné viditelnosti rychle přehlédnuty, což může vést k život ohrožujícím nehodám na silnici. S reflexním obalem na batoh MyBuddyGuard zviditelníte své dítě pro ostatní účastníky silničního provozu a zajistíte mu tak větší bezpečnost na cestách.

Dostupnost Skladem
Kód: 53225
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Reer Reflexní obal na batoh M MyBuddyGuard
Značka: Reer

Reflexní obal na batoh M MyBuddyGuard
- zvyšuje viditelnost ve tmě, za špatného počasí nebo v provozu
- rychlé a snadné navlékání přes školní batoh
- vodě a větru odpuzující: ochrana proti větru, dešti a sněhu
- vhodné pro všechny běžné brašny do cca 20l
- materiály: polyester
- barva: fluorescenční žlutá s reflexním potiskem
- rozměry: cca 46 x 34 x 13 cm

Bezpečně ve tmě
Za šera, tmy, mlhy nebo deště jsou chodci často vidět až velmi pozdě. Zejména malé děti jsou proto na silnici při špatné viditelnosti rychle přehlédnuty, což může vést k život ohrožujícím nehodám na silnici.
S reflexním obalem na batoh MyBuddyGuard zviditelníte své dítě pro ostatní účastníky silničního provozu a zajistíte mu tak větší bezpečnost na cestách.

Zvyšuje viditelnost ve tmě
Světelná signální barva a reflexní potisk
Povlak na batoh nejen činí vaše dítě lépe rozpoznatelným díky jasné signální barvě, ale také zvyšuje viditelnost díky reflexnímu potisku. Fluorescenční vzor zachytí dopadající světlomety a rozsvítí je – pro výrazně lepší viditelnost ve tmě. 

Dodatečná ochrana proti povětrnostním vlivům
vodoodpudivý materiál
Kromě zlepšené viditelnosti a tím i zvýšené ochrany vašeho dítěte obal také chrání batoh a jeho obsah. Protože vodoodpudivý materiál spolehlivě zadržuje vodu a sníh a zabraňuje tak opotřebení způsobenému počasím.

Jednoduchá aplikace díky celoobvodové elasticitě
Obzvláště snadné je nasazení obalu. Obal se jednoduše přetáhne přes batoh – hotovo. Celoobvodová elastická páska zaručuje nejen bezpečné držení potahu, ale také zajišťuje, že lze ochranný obal flexibilně přizpůsobit individuálnímu tvaru batohu. 

Pohodlná přeprava
Skládací pro úsporu místa
Pokud se potah na batoh nepoužívá, lze jej pro úsporu místa složit a uložit do batohu. Aby přídavná zátěž pro vaše dítě byla co nejnižší, byl na obal batohu použit extra lehký materiál.

Ideálně padnoucí
Dostupné ve dvou velikostech
Potah na batoh je dostupný ve velikostech S a M. Velikost S je svými rozměry cca 43 x 25 x 13 cm ideální pro menší školkové batohy o objemu do 11l. Pro větší batohy nebo brašny doporučujeme variantu M: díky rozměrům cca 46 x 34 x 13 cm lze tento model optimálně použít pro všechny batohy do objemu 20l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky