Reer Zábrana na sporák Basic

Značka: Reer

Se základní ochranou sporáku ochráníte své dítě před vážnými popáleninami a opařením a zajistíte si tak bezstarostné potěšení z vaření. Zábranu jednoduše namontujete a odmontujete bez vrtání a šroubování se speciální lepící páskou. Vhodné pro všechny pracovní desky a elektrické a indukční sporáky. 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 20058
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Reer Zábrana na sporák Basic
Značka: Reer

Zábrana na sporák
- vysoká bariéra zabraňuje strhnutí hrnců a dotyku s varnou deskou
- riziko rozsáhlých popálenin horkými kapalinami je minimalizováno
- jednoduchá montáž a demontáž díky důmyslnému zásuvnému systému - možné snadné čištění
- instalace bez vrtání a šroubování se speciálně vyvinutou lepicí páskou, lze odstranit bez zanechání zbytků
- vhodné pro všechny pracovní desky a elektrické a indukční sporáky, plynulé nastavení šířky
- decentní design harmonicky zapadne do každé kuchyně
- roztažitelná délka: 55 - 61 cm
- výška: 12 cm
- materiál: kov, plast
- barva: bílá / černá

Pozor horké!
Popáleniny a opaření patří mezi nejčastější nehody postihující malé děti. 80 % těchto nehod se stane u sporáku. Stačí krátká chvíle, aby vaše dítě odtáhlo hrnec plný horkého jídla ze sporáku – hrozí život ohrožující zranění.
Se základní ochranou sporáku ochráníte své dítě před vážnými popáleninami a opařením a zajistíte si tak bezstarostné potěšení z vaření.

Hlavně bezpečně
díky extra vysoké a dlouhé konstrukci a tepelně izolačnímu materiálu.
S výškou 12 cm je základní ochranná zábrana pro sporák extra vysoká a brání vašemu dítěti, aby sahalo přes mřížku. Díky zcela uzavřené konstrukci se také přes zábranu nedostanete. Boční díly o délce 22 cm poskytují dodatečnou ochranu. Znemožňují stahování hrnců a pánví ze strany. 

Praktické při použití
univerzálně použitelné
Ochranu sporáku lze použít na elektrickém i indukčním sporáku. Ochranná zábrana sporáku se díky své nastavitelné šířce v rozmezí 55 - 61 cm plynule přizpůsobí velikosti vaší varné plochy. Přídržné lišty pro záštitu sporáku jsou připevněny přímo na kuchyňskou desku speciální lepicí páskou, takže ji lze pohodlně připevnit na jakoukoli pracovní desku bez ohledu na povrchový materiál a tloušťku pracovní desky.

Snadná montáž a čištění
praktický zásuvný systém, bez vrtání a šroubování
Dobře promyšlený zásuvný systém umožňuje snadnou montáž a demontáž zábrany v několika jednoduchých krocích. Speciálně vyvinutá lepicí páska zajišťuje bezpečné připevnění krytu sporáku bez jakýchkoli nástrojů. Pokud již není ochrana vyžadována, lze lepicí pásku odstranit bez zanechání zbytků. Jako dospělí můžete rychle a snadno sejmout ochrannou zábranu z jejích přídržných kolejnic a sporák vyčistit. Jednotlivé části zásuvného systému, vyrobené z kovu a žáruvzdorného plastu, lze čistit teplou vodou a jemným saponátem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky