Reer Zámek na dvířka a šuplíky rohový

Značka: Reer

Výhodné balení: obsahuje 3 zámky zásuvek. Pro uzamykání zásuvek, skříní a elektrických spotřebičů. Pevné držení a odstranění bez zbytků. Snadná manipulace pro dospělé: ovládání jednou rukou. Testováno podle EN 16948: 2017. Moderní, jednoduchý design.

Dostupnost Skladem
Kód: 71080
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Reer Zámek na dvířka a šuplíky rohový
Značka: Reer

Zámek na dvířka a šuplíky rohový

Výhodné balení: obsahuje 3 zámky zásuvek. Pro uzamykání zásuvek, skříní a elektrických spotřebičů. Pevné držení a odstranění bez zbytků. Snadná manipulace pro dospělé: ovládání jednou rukou. Testováno podle EN 16948: 2017. Moderní, jednoduchý design.

Spolehlivě uzamkne skříňky a zásuvky před zvědavými dětskými rukami
Obsah skříněk a zásuvek, jakož i myček nádobí, ledničky a mikrovlnné trouby jsou pro děti obzvláště vzrušující. Pokud se naučí plazit a chodit, snadno dosáhnou na rukojeti a přiblíží se k předmětům, které nepatří do rukou dětí, jako jsou nože nebo toxické čisticí prostředky.

Kvalita a bezpečnost
testováno podle přísných testovacích standardů

Abychom nabídli batoletům a malým dětem maximální ochranu, jsou produkty reer kontrolovány podle přísných testovacích standardů. Produkty prochází nejen interními testy, ale jsou také testovány nezávislými instituty. Reer zámek dvířek a zásuvek byl testován v souladu s aktuální normou EN 16948: 2017. Úspěšně splnil testy držení, testy trvanlivosti a zátěžové testy. I při velkém zatížení si zachovává svoji přilnavost - spolehlivě přilne ke kusu nábytku. I po dlouhém používání zůstává otvírací mechanismus pro malé dětské ruce obtížně otevíratelný. Dětská pojistka je robustní a stabilní: nedochází k jejímu lámání, i po více než 5 000 otevřeních je stabilní jako na začátku.

Univerzálně použitelné
pro skříně, zásuvky a mnoho dalšího

Bezpečnostní zařízení lze připevnit na jakýkoli kus nábytku, který umožňuje jeho instalaci v rohu (není vhodné pro zapuštěné zásuvky). Spolehlivě můžete uzamknout skříňky a zásuvky, ve kterých jsou léky nebo ostré předměty, jako jsou nože nebo nůžky. Kromě toho lze také zajistit elektrická zařízení s plochým povrchem. Tím zabráníte tomu, aby vaše dítě přišlo do kontaktu s křehkými předměty nebo aby odmrazilo lednici náhodným otevřením. Díky jednoduchému a modernímu designu je multi-pojistka vhodná pro každé životní prostředí.

Snadné otevření jednou rukou
pohodlná manipulace pro dospělé

Pro dospělé je snadné zámek otevřít pouze jednou rukou. Chcete-li to provést, jednoduše stiskněte současně 3 tlačítka a otevřete zásuvku jako obvykle.

Obzvláště bezpečné
zavře se automaticky

Dva bezpečnostní prvky jsou pevně spojeny se skříní a automaticky se zasunou, jakmile je zásuvka zavřená. Zásuvka se automaticky uzamkne, když ji zavřete. Tím zabráníte tomu, abyste znovu zapomněli zámek uzamknout a vaše dítě by se mohlo dostat k obsahu skříňky.

Rychlá a snadná montáž
bez vrtání a šroubování

Zámek lze připevnit rychle a snadno díky předem sestavené, speciálně vyvinuté bezpečnostní pásce Reer. Lepicí páska zajišťuje pevné držení bezpečnostního zařízení a odstranění bez zbytků, když je vaše dítě dost staré a vy již dětskou pojistku nepotřebujete.

Detaily:
- pro uzamykání zásuvek, skříní a elektrických spotřebičů
- silné držení a odstranění bez zbytků
- snadná manipulace pro dospělé: ovládání jednou rukou
- testováno podle EN 16948: 2017
- vhodné pro: nábytek ze dřeva a oceli; mořené, lakované, stejně jako dýhy a laminátové povrchy
- není vhodný pro nerovné povrchy a zapuštěné zásuvky
- nainstalujte pomocí dodané pásky
- vhodné pouze pro domácí použití v interiéru

Materiál: plast
Barva:bílá
Obsah balení: 3 kusy

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky