Reer Zámek na dvoukřídlá dvířka bílý

Značka: Reer

Zámek na skříňky od společnosti reer vám napomáhá zajistit bezpečí dítěte a velmi rychle a snadno se připevňuje pomocí přiložených montážních pomůcek.

Dostupnost Skladem
Kód: 71020
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Reer Zámek na dvoukřídlá dvířka bílý
Značka: Reer

Zámek na dvoukřídlá dvířka bílý

Pro spolehlivé uzamčení skříněk a šuplíků
Obsah skříněk je pro děti obzvláště zajímavý. Jakmile se děti naučí lézt a chodit, snadno se mohou dostat k věcem, které do jejich rukou nepatří, jako např. ostré předměty nebo jedovaté čisticí prostředky. Pro ochranu dětí před podobným rizikem je velmi důležité zajistit skříňky zámkem s dětskou pojistkou. Zámek na skříňky od společnosti reer vám napomáhá zajistit bezpečí dítěte a velmi rychle a snadno se připevňuje pomocí přiložených montážních pomůcek.

Snadné a rychlé připevnění bez měření a značení
Součástí balení je praktická montážní pomůcka, díky které není nutné pracné měření a značení na nábytku a umožňuje přesné připevnění pro ještě více bezpečnosti. Jednoduše si zvolte typ upevnění dle vašeho nábytku, připojte zámek k upevňovacímu dílu, umístěte jej na skříňku, nalepte nebo přišroubujte jej - a to je všechno. Připevnění je skutečně snadné a navíc se provádí na vnitřní straně nábytku, takže vnější povrchy zůstanou netknuté.

Vysoká úroveň pohodlí a snadná obsluha díky jednoduchému otevírání a zavírání pro dospělé
Skříňky a jejich obsah jsou před malými objevitely bezpečně uzamčené. Pro dospělé je však stále snadné skříňky odemknout pouze jednou rukou. Součástí balení je i praktický magnetický úchyt na zeď, který umožňuje bezpečné odložení zámku po otevření skříňky. Červené označení vám připomene, že je třeba zámek znovu aktivovat.

Detaily:
- snadné a rychlé připevnění - bez nutnosti měření či značení
- připevnění na vnitřní straně nábytku - žádné vrtání či lepení na vnějším povrchu
- možnost nalepení či přišroubování
- speciálně vyvinutá lepící páska zajišťuje pevné uchycení a sundání beze stop
- snadné použití pro dospělé
- praktický úchyt na zeď pro bezpečné odložení zámku

Obsah balení: 1 kus vč. připevňovacího materiálu
Materiál: plast
Barva: bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky