Reer Zámek na zásuvky bílý 2ks

Značka: Reer

Uzamkne zásuvky před dětmi, zabrání přivření prstů. Ideální pro nízké zásuvky, například s příborovou vložkou. Montáž pomocí lepidla nebo šroubu, snadné upevnění díky montážní pomůcce.

Dostupnost Skladem
Kód: 71090
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Reer Zámek na zásuvky bílý 2ks
Značka: Reer

Zámek na zásuvky bílý 2ks
Uzamkne zásuvky před dětmi, zabrání přivření prstů.
Ideální pro nízké zásuvky, například s příborovou vložkou.
Montáž pomocí lepidla nebo šroubu, snadné upevnění díky montážní pomůcce.

Bezpečně uzamkne zásuvky
Když se děti naučí plazit a chodit, nic před nimi není v bezpečí. Zejména obsah zásuvek je obzvláště vzrušující pro malé průzkumníky, ale často není zcela bezpečný. S našimi zámky na zásuvky (2 kusy) chráníte své dítě před přístupem k obsahu zásuvky, který nepatří do jeho rukou, jako jsou ostré předměty, nože, nůžky nebo léky.

Dvojité zabezpečení
Ochrana zásuvky s ochranou proti sevření

Bezpečnostní zařízení zabraňuje otevření i nechtěnému uzavření zásuvek. Zabezpečenou zásuvku lze otevřít pouze s malou mezerou, dokud západka nezapadne do zajištěné polohy. V této poloze nelze zásuvku snadno otevřít nebo zavřít. To na jedné straně zabrání tomu, aby se vaše dítě dostalo k obsahu zásuvky, na druhou stranu tato bezpečnostní poloha chrání vaše dítě před bolestivým přivřením prstu při pokusu o zavření zásuvky. Zásuvku můžete zcela otevřít nebo zavřít pouze při odblokování bezpečnostního zařízení.

Univerzálně použitelné
díky chytrému designu

Promyšlená konstrukce umožňuje bezpečné použití zajištění jak u vyčnívajících pracovních desek (s přesahem až 20 mm), tak v zásuvkách s nízkou výškou (např. prostřednictvím případně integrovaných příborových vložek, nutná výška alespoň 4 cm nad vložkou). Tímto způsobem může zaručit maximální ochranu zejména u kuchyňských zásuvek.

Snadná instalace
díky montážní pomůcce a montáži lepidlem / šroubem

Zámek zásuvky lze snadno a rychle připevnit pomocí dodávané montážní pomůcky. Nasazením vám přesně ukáže, kde má být pojistka připojena a případně nalepena nebo přišroubována. To vám ušetří měření, značení a nepříjemné zbytečné poškození v případě omylu v měření.

Obzvláště bezpečné pro děti a přátelské k dospělým
díky mechanismu dvojitého otevření

Díky 2cestnému zámku ochrany zásuvky jsou vaše zásuvky bezpečně uzamčeny od malých průzkumníků. Pro dospělé je stále snadné je otevřít pouze jednou rukou. Chcete-li to provést, jednoduše posuňte jezdec dopředu a potom jej stiskněte dolů. To umožňuje odblokování bezpečnostního zařízení a otevření zásuvky na příbory jako obvykle.

Neviditelný
díky instalaci do zásuvky

Pojistka je instalována uvnitř zásuvky. Výsledkem je, že ochrana je nejen neviditelná zvenčí během používání, ale také nezanechává po použití žádné nevzhledné poškození viditelných čel.

Kvalita a bezpečnost
kontrolováno podle přísných kritérií

Naše produkty procházejí jak interními testy, tak testy externími ústavy. Ochrana zásuvek byla testována v souladu s aktuální normou EN 16948: 2017 (ochrana skříní a zásuvek) a úspěšně prošla všemi testy únosnosti, trvanlivosti a zatížení. Dětská pojistka je robustní a odolná, tj. nedochází k jejímu štěpení ani lámání - i po více než 5 000 otevřeních zůstává
stabilní a umožňuje neomezené použití jako na začátku.

Detaily:
- uzamkne zásuvky, zabrání přivření prstů dítěte
- ideální pro nízké zásuvky, například s vložkami na příbory nebo pro pracovní desky s maximálním přesahem 20 mm
- testováno podle EN 16948: 2017
- montáž lepením nebo šroubováním pomocí šroubů nebo lepicí pásky
- velmi snadné připevnění díky montážní pomůcce
- jednoduché ovládání jednou rukou

Materiál: plast
Barva: bílá
Obsah balení: 2 zámky na zásuvky, montážní pomůcka

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní program
Záruka: 2 roky