Reer Kamera Move pro Smartphone a Iphone

Značka: Reer

Neomezený dosah: kamera chůvičky se připojí k vaší WLAN a promění váš smartphone na chůvičku
IP technologie se všemi funkcemi dětské chůvy, díky dětským specialistům z reer: detekce pohybu a šumu, funkce interkomu, režim VOX, noční světlo (stmívatelné), 6 ukolébavek / přirozené zvuky-
Co dokáže reer IP BabyCam Move, co běžný dětský monitor nedokáže: celosvětový přístup, nahrávání videí a fotografií a jejich sdílení přes WhatsApp (nebo jiného messengera), push oznámení

Dostupnost Skladem
Kód: 80310
3 890 Kč 3 214,88 Kč bez DPH
Reer Kamera Move pro Smartphone a Iphone
Značka: Reer

Inteligentní chůva IP BabyCam Move pro Smartphone a Iphone

Neomezený dosah: kamera chůvičky se připojí k vaší WLAN a promění váš smartphone na chůvičku
IP technologie se všemi funkcemi dětské chůvy, díky dětským specialistům z reer: detekce pohybu a šumu, funkce interkomu, režim VOX, noční světlo (stmívatelné), 6 ukolébavek / přirozené zvuky-
Co dokáže reer IP BabyCam Move, co běžný dětský monitor nedokáže: celosvětový přístup, nahrávání videí a fotografií a jejich sdílení přes WhatsApp (nebo jiného messengera), push oznámení

Spolehlivé připojení k vašemu dítěti
Pro rodiče je nejdůležitější bezpečnost a blahobyt jejich dětí. Zvláště když ukládáte ty nejmenší do postele, chcete mít jistotu, že je vaše dítě v pořádku. Protože nemůžete se spícím dítětem nepřetržitě sedět a starat se o jeho bezpečnost, je důležité zajistit spolehlivé sledování.
S IP BabyCam Move zůstáváte s dítětem v neustálém kontaktu prostřednictvím mobilního telefonu a jste neustále informováni o jeho stavu.

Zabezpečené připojení
díky IP technologii

Díky digitálnímu přenosu pomocí technologie IP máte chráněný přístup k vaší IP BabyCam Move po celém světě. Všechna data jsou šifrována a předávána do vašeho mobilního zařízení. Díky jedinečnému ID kamery a vámi zvolenému heslu, jsou vaše data bezpečně chráněna před třetími stranami. Díky technologii IP neexistují žádná omezení dosahu chůvičky a máte nerušený přenos.

Snadné uvedení do provozu
díky bezplatné aplikaci

Abyste mohli používat své mobilní zařízení jako rodičovskou jednotku pro IP BabyCam Move, musíte si nejprve stáhnout bezplatnou aplikaci z obchodu s aplikacemi nebo z GooglePlay, v závislosti na operačním systému. Po několika kliknutích jsou IPCam a vaše zařízení vzájemně propojeny a přenos může začít. K vašemu smartphonu lze také připojit několik kamer. Fotoaparát může odesílat data do více mobilních zařízení. Například prarodiče mohou sledovat svého malého miláčku, jak klidně spí.
Aplikaci lze používat na smartphonech i tabletech.

Vaše data jsou chráněna!
Zpracování a ukládání dat v Německu

Ochrana je pro nás velmi důležitá - nejen ve vztahu k vašim dětem, ale také k vašim údajům. Proto jsou všechna data potřebná k instalaci aplikace (jméno a e-mailová adresa) uložena na reer serveru umístěném v Německu. Tím je zajištěna platnost přísných německých předpisů o ochraně údajů bez možné diverzifikace nebo předpisů od zahraničních orgánů.
Poznámka: Video a audio signály přijímané IP BabyCam Move jsou vždy šifrovány a odeslány do vašeho smartphonu a nikdy nejsou ukládány námi.

Nízké záření
díky pohybu a zvukové aktivaci

Jakmile je aplikace aktivována na mobilním telefonu a je zapnuta IP BabyCam Move, může být přenos zahájen. Poté však není zasíláno nepřetržitě. Dokud kamera nezjistí žádnou aktivitu, přepne se IP BabyCam Move do pohotovostního režimu a sníží tak záření. Jakmile se vaše dítě pohne nebo fotoaparát přijme zvuky, automaticky se zapne a odešle obrázky do vašeho smartphonu. O tom budete informováni prostřednictvím zprávy push na vašem mobilním telefonu. Můžete individuálně nastavit úroveň šumu, při které by měla kamera začít vysílat.

Křišťálově čistý obraz a nahrávání videa
díky HD rozlišení

IP BabyCam Move má HD kameru s vysokým rozlišením a zajišťuje tak křišťálově čistý obraz a přenos videa. Přenesené obrázky můžete také zaznamenat a kdykoli je přehrát na mobilním telefonu.
Chcete-li se na svého drobce podívat zblízka, můžete pomocí čtyřnásobného digitálního zoomu (ovládaného pomocí aplikace) zvětšit obrazovou část, abyste viděli ještě více podrobností.

Jemně uklidněte
díky funkci obousměrného zvukového interkomu

Známý zvuk hlasu rodičů často pomáhá uklidnit dítě. Díky integrovanému reproduktoru v IP BabyCam Move můžete se svým dítětem mluvit přímo prostřednictvím aplikace. To vám umožní uklidnit dítě z obývacího pokoje nebo jej klidňovat na cestě do dětského pokoje.

Malý poklad je vždy na dohled, dokonce i v temném pokojíčku
díky funkci automatického nočního vidění

IP BabyCam Move má infračervenou technologii, která vám umožní vidět vaše dítě ve velmi dobré kvalitě i ve tmě. Takže můžete přesně sledovat, zda váš malý miláček opravdu spí nebo leží vzhůru v posteli. Změna mezi funkcí denního a nočního vidění probíhá automaticky.

Přesné zarovnání pro dokonalé detaily obrazu
díky pohyblivé kameře

Pohybující se kameru lze plynule otáčet o 330 ° a naklánět až o 110 °. Tento panoramatický pohled umožňuje prohlížení velkých ploch a vy máte svého drobečka vždy na dohled. Díky stojanu s nástěnným držákem lze IP BabyCam Move snadno umístit na zeď, na strop nebo na stůl.

Bezpečné usínání
díky funkci nočního světla a hudby

Měkká záře stmívatelného nočního světla ve fotoaparátu uklidní vaše dítě, pomůže mu usnout a dodá mu pocit bezpečí. Poskytuje dostatek světla, aby se vaše ratolest nebála tmy a aby nebyl narušen důležitý spánek. Integrovaný pehrávač s různými ukolébavkami a zvuky přírody také spolehlivě doprovází vaše dítě do země snů.

Detaily:
- digitální přenos - IP technologie
- neomezený rozsah
- přímý přenos do vašeho mobilního zařízení
- zpracování a ukládání dat v Německu, šifrované - bez rušení a odolné proti chybám
- rychlá a snadná instalace prostřednictvím aplikace (bezplatná aplikace v AppStore nebo GooglePlay)
- kompatibilní se smartphony a tablety
- inteligentní, nastavitelná detekce pohybu a šumu
- HD kamera s vysokým rozlišením pro křišťálově čistý obraz a přenos videa
- funkce automatického nočního vidění
- přepínatelné noční osvětlení a hudební funkce
- funkce obousměrného zvukového interkomu
- 4x digitální zoom pomocí aplikace
- nahrávání obrázků a videa
- včetně nástěnného držáku

Materiál:plast
Barva: bílá
Obsah: 1x IP BabyCam Move, 1x USB napájecí zdroj, 1x USB nabíjecí kabel


Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky