Reer Světlo na klip

Značka: Reer

Měkké světlo ClipLight vám nabízí dostatečný jas pro kojení, přebalování a orientaci v noci, aniž byste museli zapínat jasné osvětlení místnosti.

Dostupnost Skladem
Kód: 52361
309 Kč 255,37 Kč bez DPH
Reer Světlo na klip
Značka: Reer

Světlo na klip - ClipLight

- 2 úrovně jasu
- 15minutový časovač
- dobíjecí baterie USB
- univerzální díky praktickému klipu

Poskytuje měkké světlo
pro bezpečnou orientaci v noci

Měkké světlo ClipLight vám nabízí dostatečný jas pro kojení, přebalování a orientaci v noci, aniž byste museli zapínat jasné osvětlení místnosti. O své dítě se tak můžete rychle postarat i v noci, aniž byste rušili noční spící náladu.

Flexibilně nastavitelné
díky dvěma úrovním jasu

Použitím 2 LED žárovek lze pro světlo nastavit 2 různé intenzity světla. Teplá bílá lampa se aktivuje při tmavší úrovni jasu. Poskytuje tlumenou záři, aniž by narušila spánkovou náladu - ideální pro noční kojení. Pokud je potřeba trochu více světla, lze druhou lampu zapnout čistě bílým světlem.

Handsfree použití
díky upevňovací sponě

Abyte měli vždy volné ruce, je světlo vybaveno upevňovacím klipem. Dodatečné háčky zajišťují obzvláště bezpečné držení bez sklouznutí. Spolehlivé připevnění k oděvu ve spojení s kompaktními rozměry zajistí nerušenou péči o vaše dítě.

Úspora energie a trvanlivost
díky technologii LED a funkci časovače

Díky použití technologie LED kombinuje ClipLight všechny výhody moderního světelného zdroje: Stálé světlo má dlouhou životnost (až 50 000 hodin), je také obzvláště bezpečné,
protože se ani při delším provozu neohřívá a je extrémně energeticky úsporné. Integrovaný časovač, který automaticky vypne světlo po 15 minutách provozu, zajišťuje také dlouhou životnost bez stálého dobíjení.

Velmi snadná manipulace
díky ovládání jedním tlačítkem

Celý provoz světla lze ovládat jediným tlačítkem. Jeho opakovaným stisknutím zapnete nebo vypnete světlo a vyberete požadovaný režim světla a časovač. Díky tomu lzesvětlo snadno ovládat i když jste stále ospalí.

Dobíjecí
díky bateriovému provozu

Stále světlo je vybaveno vestavěnou baterií. To vám zaručuje nákladově efektivní použití a vyhnete se neustálému nákupu nových baterií. Červené blikající světlo vás včas informuje o slabé úrovni nabití baterie. Světlo lze poté rychle a snadno dobít pomocí přiloženého kabelu micro USB.

Detaily:
- vydává měkké světlo při kojení
- 2 úrovně jasu
- 15minutový časovač
- dobíjecí baterie USB
- univerzální díky praktickému klipu
- malé a šikovné

Rozměry: cca 4 x 3 x 5 cm
Materiál: plast
Barva: světle šedá
Obsah balení: 1x světlo, 1x kabel micro USB (napájecí zdroj není součástí dodávky)

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky