Reer Zářič tepelný 2v1 FellWell

Značka: Reer

Poskytuje okamžité uklidňující teplo a chrání před prochladnutím a následnými nemocemi. 2v1: je možné používat jako nástěnný nebo stojací zářič. 2 úrovně ohřevu: 400W / 800W (230V). Rozložení teploty testováno podle normy pro zdravotnické výrobky (částečný test z IEC 60601-2-21).

Dostupnost Skladem
Kód: 1928
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Reer Zářič tepelný 2v1 FellWell
Značka: Reer
1928 Wickeltisch Waermestrahler 2in1 FeelWell Produkt 03 72dpi
Novinka

Zářič tepelný 2v1 FellWell
Kojenci a malé děti, na rozdíl od nás dospělých, ještě nedokážou vytvářet vlastní teplo pohybem nebo třesem, a proto je obzvláště důležité zajistit udržení tělesné teploty miminka. Tepelný zářič tomu zabraňuje tím, že poskytuje příjemné a uklidňující okamžité teplo. 
Díky základně lze zářič postavit kdekoli v místnosti. Přiložená montážní deska umožňuje pohodlnou montáž na stěnu nad přebalovacím pultem.

Základna umožňuje nastavit ohřívač flexibilně v závislosti na vašich požadavcích a prostorových podmínkách. Díky odnímatelným nožním prvkům lze ohřívač umístit blízko zdi. Z bezpečnostních důvodů lze ohřívač se 4 základními prvky použít pouze přímo na stěnu.

Tepelné záření můžete nasměrovat přesně a především rovnoměrně díky sklopnému prvku, který lze snadno nastavit až do 50°. To je velmi praktické zejména u přebalovacího pultu. Požadovaná teplota je směrována pouze do potřebné oblasti. Miminko tak nemrzne a vy se pod zářičem nebudete potit. Tepelný zářič je také velmi ekonomický díky sklopné žhavící hlavě. Ta okamžitě poskytuje příjemné teplo.

Tepelný zářič 2v1 FeelWell má 2 různé úrovně vyhřívání, které lze rychle a snadno zvolit pomocí stahovacího lanka. Nabízí tak správný topný výkon v každém prostředí a pokojové teplotě.

Díky odnímatelné montážní desce je připevnění ohřívače přebalovacího pultu dětskou hrou. Tu lze pohodlně připevnit na zeď pomocí přiložených šroubů a hmoždinek. Je velmi prostorově nenáročný a mimo dosah malých dětských ručiček.

Tepelný zářič má přepínatelnou funkci vypnutí. Nemusíte se tak bát, že zapomenete zářič vypnout. Pokud chcete aktivovat automatické vypínání, natavíte časový spínač na spodní straně zařízení do polohy „ON“ a zářič se po 10 minutách automaticky vypne. V případě, že 10 minut vám nebude stačit, zářič je možné během chvilky znovu zapnout.

Tepelný zářit 2v1 FeelWell lze zapnout během okamžiku jediným zatažením a ihned poskytuje teplo. Opětovným zatažením za lanko lze změnit stupeň ohřevu nebo přístroj vypnout. 

Nemusíte se bát tepelný zářič pověsit nad své dítě. Trubky ohřívačů jsou pokryty ochranou proti úlomkům. K miminku se dostane pouze teplo a vše ostatní zůstane v zářiči. 

Podrobnosti:
- nástěnné nebo volně stojící zařízení
- 2 úrovně ohřevu: 400W / 800W (230V)
- funkce automatického vypnutí po 10 minutách
- integrovaná funkce vypnutí při převrácení
- lékařský standard (částečný test podle IEC 60601-2-21) a schváleno GS
- typ zástrčky: Schuko, délka kabelu: 185 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky