Malý stavitel Hravé cihličky 25 ks

Značka: Malý stavitel

Hravé cihličky jsou hračka, která rozvíjí dětskou kreativitu, zručnost, představivost a také schopnost vnímat prostor kolem sebe. Hračka, která bude vaše děti bavit. A to jsou přece základy, na nichž se dá stavět. Jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného kartonu.

Dostupnost Skladem
Kód: 5821
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Malý stavitel Hravé cihličky 25 ks
Značka: Malý stavitel

HRAVÉ CIHLIČKY
Ohromná stavebnice pro aktivní děti od mrňat až po školáky.

Hravé cihličky jsou hračka, která rozvíjí dětskou kreativitu, zručnost, představivost a také schopnost vnímat prostor kolem sebe. Hračka, která bude vaše děti bavit. A to jsou přece základy, na nichž se dá stavět :)

Chcete hračku, která zabaví vaše dítě? Bez baterek či drobných kousků? Hračku, která i Vás čas od času vtáhne do světa dětské fantazie a her?

Jak si hrát
Z Hravých cihliček si vaše dítě může postavit svůj domeček, bunkr, hrad či komín. A spoustu dalšího. Fantazii se přece meze nekladou. Velkou předností Hravých cihliček je to, že jsou lehké a dětem nic nebrání v tvoření a stavění podle jejich představ.

Stavebnici vaše děti využijí i pro rozmanité pohybové aktivity. Lehce z ní jdou vytvořit skvělé opičí dráhy, různé slalomy a tunely. Při pěkném (suchém) počasí mohou budovat své stavby i venku na zahradě. Každý den se u vás doma cihličky stanou něčím trochu jiným a budou nedílnou součástí herního světa vašich dětí.

Jaké jsou
Hravé cihličky jsou vyrobené z ekologického a recyklovatelného kartonu s dlouhou životností. Je to stavebnice jejíž “kostky” jsou lehké, ale odolné. A šlápnout na ně v noci nebolí.

Promyšlená konstrukce a povrchový materiál Hravých cihliček byl speciálně vyvinut, aby byla zvýšena jejich pevnost. Mají nosnost min. 30 kg. Cihličky splňují veškeré přísné bezpečnostní a hygienické normy pro malé děti od 3 let a jsou vyrobeny v ČR.

Stačí složit
Pro snadné spojení dvou cihliček slouží propojovací destičky v designu dřeva, z nichž mohou děti vytvořit např. trámky oken, nebo vlastní, neotřelý design. Na jeden spoj cihliček použijte vždy dvě propojovací destičky. Pozor, tyto spoje však nemají vysokou nosnost!
Cihličky dodáváme v rozloženém stavu. Stačí je pouze poskládat, bez lepidla či nářadí.
Až cihličky splní svoji misi být hračkou, jsou snadno recyklovatelné a jejich likvidace nezatíží naše životní prostředí.

Po skončení her není nutné stavebnici pokaždé rozdělávat, ale stačí ji poskládat u stěny. Šup a máte uklizeno.
(Psst, děti to zvládnou úplně samy…)

Stavebnice obsahuje:
25 ks cihliček s dvojím motivem cihla/dřevo

Materiál: ekologický a recyklovatelný karton
Rozměry složené cihličky
: (Š x V x H): 350mm x 115mm x 170mm
10 ks spojovacích segmentů
Váha: cca 7kg
Rozměry balení: (Š x V x H): 758mm x 687mm x 87mm

Určeno pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky