Fillikid Sedátko ke stolu Flexi grey melange

Značka: Fillikid

Jste rádi venku a rádi se stýkáte se svou rodinou a přáteli, ale často čelíte výzvě, jak najít místo pro své ratolesti? Sedátko Flexi je k tomu jako stvořené. Je skladné a můžete si ho vzít všude s sebou v přiložené tašce. Se svými 1,5 kg je sedátko opravdu lehké a snadno se připevňuje ke stolu. 

Dostupnost Skladem
Kód: 398-17
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Fillikid Sedátko ke stolu Flexi grey melange
Značka: Fillikid

Sedátko ke stolu Flexi
Jste rádi venku a rádi se stýkáte se svou rodinou a přáteli, ale často čelíte výzvě, jak najít místo pro své ratolesti? Sedátko Flexi je k tomu jako stvořené. Je skladné a můžete si ho vzít všude s sebou v přiložené tašce. Se svými 1,5 kg je sedátko opravdu lehké.
Snadno se připevňuje ke stolu pomocí šroubového systému, který se hodí téměř na každou desku stolu (max. šířka 8,5 cm). A pokud se nějakým jídlem znečistí, není to žádný problém. Potah lze snadno sundat a vyčistit ručně. Opěradlo sedáku Flexi stolu je o něco vyšší, aby poskytlo vašemu dítěti pohodlné sezení s dobrou oporou zad. Sedačka má také další přihrádku na zadní straně, kam můžete uložit například bryndáčky, vlhčené ubrousky nebo lžičky. Sedátko můžete použít do 15 kg hmotnosti dítěte.

Podrobnosti:
- vhodné do 15 kg (cca 24 měsíců)
- max. tloušťka desky stolu 8,5 cm
- další kapsa na zadní straně
- klasický design
- omyvatelné
- materiál: polyester/ocel
- malá velikost balení
- rozměry (D x Š x V): 45 cm x 36 cm x 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Na doma
Záruka: 2 roky