Reer Infračervený teploměr ColourSoft 3v1

Značka: Reer

Color SoftTemp vám nabízí rychlou a nekomplikovanou alternativu pro první měření teploty: díky infračervené technologii je měření horečky bezkontaktní a bezbolestné během jedné sekundy. Color SoftTemp je vybaven třístupňovým optickým alarmem horečky, takže na první pohled uvidíte, zda má vaše dítě zvýšenou teplotu nebo dokonce horečku.

Dostupnost Skladem
Kód: 98050
819 Kč 676,86 Kč bez DPH
Reer Infračervený teploměr ColourSoft 3v1
Značka: Reer

Bezkontaktní infračervený teploměr SoftTemp 3v1

Vždy sledujte teplotu těla
Horečka není nemoc, ale ochranná reakce těla proti infekcím. Zvýšená teplota znamená, že se tělo brání proti celé řadě patogenů. Vysoká horečka však může vážně narušit důležité tělesné funkce a je zvlášť stresující pro citlivý organismus malých dětí. Pomocí klinického teploměru Color SoftTemp můžete rychle a snadno zkontrolovat teplotu dítěte.

Obzvláště šetrné měření horečky
bezkontaktně a za 1 sekundu

Měření teploty rektálně je obvykle pro malé děti nepříjemné. Color SoftTemp vám nabízí rychlou a nekomplikovanou alternativu pro první měření teploty: díky infračervené technologii je měření horečky bezkontaktní a bezbolestné během jedné sekundy. Díky tomu je měření tělesné teploty co nejpohodlnější.

Ideální pro noc
s osvětleným displejem a přepínatelným signálním tónem

Aby bylo možné nepřetržitě sledovat průběh teploty, nelze se vyhnout nočním měřením. Protože však dobrý noční spánek je velmi důležitý pro rychlé zotavení, neměli byste své dítě pokud možno budit v noci. Ideální společníci pro nekomplikovanou kontrolu teploty v noci jsou: bezkontaktní měření, podsvícený displej, optický alarm horečky a zvukový signál, který lze vypnout.

Rychlé varování před horečkou
díky akustickému a vizuálnímu zobrazení

Color SoftTemp je vybaven třístupňovým optickým alarmem horečky, takže na první pohled uvidíte, zda má vaše dítě zvýšenou teplotu nebo dokonce horečku. Při normální teplotě svítí displej zeleně. Teploměr ukazuje zvýšenou teplotu (37,5 ° C - 37,9 ° C) s oranžově zbarveným displejem, což je indikátor, pro častější měření, aby bylo možné pozorovat nárůst teploty. Pokud však teploměr zjistí u vašeho dítěte horečku (od 38 ° C), budete rychle informováni zvukovou výstrahou a signálním červeným displejem.

Dobrá informovanost
s teplotní pamětí

Aby bylo možné pohodlně zkontrolovat vývoj horečky a zotavení dítěte, je vhodné sledovat jednotlivé naměřené hodnoty a vzájemně je porovnávat. Díky integrované paměti měřených hodnot to teploměr dělá za vás. Ukládá posledních 25 naměřených hodnot teploty a usnadňuje sledování křivky horečky.

Univerzálně použitelné
pro tělesnou, povrchovou a pokojovou teplotu

I když vaše dítě není nemocné, ukazuje se, že teploměr je užitečným pomocníkem v každodenním životě. Přepnutím do režimu měření povrchu lze Color SoftTemp použít také k měření teploty v místnosti či vody na koupání. Můžete také zkontrolovat, zda má dětská kaše nebo polévka správnou teplotu podávání.

Detaily:
- měří tělesnou teplotu, povrchy a teplotu místnosti
- snadné měření v noci díky osvětlenému displeji
- paměť měřených hodnot: 25 paměťových míst
- optický teplotní alarm: zelený <37,5 ° C, oranžový 37,5-37,9 ° C, červený> 37,9 ° C
- akustický alarm horečky> 37,9 ° C
- funkce automatického vypnutí
- přepínatelné pípnutí

Doba měření: cca 1 sekunda
Rozsah měření: 32,0 ° C - 42,9 ° C (tělesná teplota);
0 ° C - 99,9 ° C (teplota okolí a povrchu)
Obsah: 1 x teploměr, 2 x AAA alkalické baterie, 1 x uživatelská příručka

Věkové doporučení: 0+
Materiál: plast
Barva: bílá / šedá
Obsah balení: 1x teploměr, 2x AAA baterie
Velikost balení: 9,8 cm x 4,5 cm x 19,5 cm (d x š x v)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky