Reer Jídelní sada LovelyFriends

Značka: Reer

Snídaně, oběd nebo večeře, každé jídlo je pro malé děti příležitostí k experimentování. Sada nádobí ze série Growing je zvláště vhodná k tomu, aby se naučily samostatně jíst - jejich velikost a hmotnost jsou optimálně přizpůsobeny motorice a síle malých dětí.

Dostupnost Skladem
Kód: 22020
629 Kč 519,83 Kč bez DPH
Reer Jídelní sada LovelyFriends
Značka: Reer

Sada dětského nádobí „LovelyFriends“

- obzvláště lehký a nerozbitný materiál
- vhodné do myčky a mikrovlnné trouby (max. 600 W)
- odpovídá bezpečnostní normě EN 14372
- Materiál: vyroben z 80% obnovitelných surovin, jako je cukr a německé dřevo
- Použití: Před prvním použitím a po každém použití omyjte jemným čisticím prostředkem v horké vodě nebo v myčce na nádobí v horním koši.
- Při ohřívání jídla v mikrovlnné troubě jídlo vždy rovnoměrně promíchejte! Abyste předešli poškození materiálu, nikdy nevystavujte nádobí extrémnímu teplu!

Nádobí pro naše nejmenší a naše prostředí
Snídaně, oběd nebo večeře, každé jídlo je pro malé děti příležitostí k experimentování. Sada nádobí ze série Growing je zvláště vhodná k tomu, aby se naučily samostatně jíst - jejich velikost a hmotnost jsou optimálně přizpůsobeny motorice a síle malých dětí. Díky výrobnímu procesu, který šetří zdroje, jsou naše Growing obzvláště udržitelné - což nám umožňuje přispívat k ochraně naší planety, a tím i k budoucnosti našich dětí.

Přidaná zábava při jídle
díky barvám a motivům, které děti milují

Jídla konzumovaná z nádobí ve veselých barvách automaticky chutnají mnohem lépe, protože o tom, zda si vaše dítě na jídle pochutná, rozhoduje nejen samotné jídlo. Proto sady nádobí poskytují dokonalé kombinace zářivých barev a vykouzlí pestře zdobený stůl - zcela v souladu s vkusem vašeho dítěte. To stimuluje zvědavost a zájem o jídlo a podporuje rozvoj aktivních stravovacích návyků.

Robustní a snadno se o ni stará
zajištění dlouhého používání

Zejména když se malé děti učí jíst, je zcela běžné, že jsou misky a talíře hojně využívány. Díky svému robustnímu povrchu vydrží nádobí reer i v náročných podmínkách každodenního používání s dětmi a lze jej bez problémů použít i v mikrovlnné troubě. Nádobí lze čistit také v myčce nádobí, což umožňuje obzvláště pohodlnou a hygienickou údržbu.

Pro první pokusy o jídlo
sada nádobí vhodná pro děti

Všechny kousky nádobí Growing (1x talíř, 1x mísa, 1x šálek, 1x lžíce, 1x vidlička) mají dobře promyšlené detaily, které podporují vaše nejmenší při jejich prvních samostatných jídlech. Například široké učící se příbory usnadňují vašemu dítěti bezpečné a pohodlné uchopení příborů. Talíř se zvýšeným okrajem zabraňuje vašemu dítěti tlačit jídlo z talíře. S ideálně sladěnou sadou můžete nejen dát svému dítěti spoustu radosti, jako dárek také rozveselí úsměv na tvářích neteří, synovců a spol.

Podporuje nezávislé stravování
praktické a lehké

Aby vaše dítě mohlo jíst samostatně, musí mít dětské nádobí obzvláště dobré haptické vlastnosti. Přirozeně matná povrchová struktura kuchyňského nádobí značky reer se cítí dobře v ruce a usnadňuje vašemu dítěti jeho uchopení a držení. Velikost a váha každého jednotlivého kusu nádobí je ideální pro dětské ruce a předměty lze používat po celé dětství.

Žádné riziko zranění
pro maximální bezpečnost

Každý jednotlivý kus nádobí v naší nabídce Growing má výhradně zaoblené hrany - v kombinaci s nerozbitným materiálem zaručují bezpečné použití a propůjčují nádobí Growing nadčasově elegantní vzhled.
Zejména když dítě poprvé experimentuje s jídlem, nelze vždy zabránit pádu talířů a šálků. Rozbitý materiál chrání před rozbitím a rozštípnutím, což může být zvláště nebezpečné pro malé děti.

Bez škodlivých látek (BPA, melamin a PVC)
tedy jídlo zůstává zdravé

Pokud jsou potraviny skladovány nebo ohřívány v nádobách obsahujících melamin, mohou se z nádobí uvolňovat škodlivý melamin a formaldehyd a přenášet je do jídla. Proto je obzvláště důležité věnovat pozornost nejen dobrému jídlu, ale také materiálům použitým na nádobí. Naše nádobí z řady Growing se skládá z 80% obnovitelných surovin, jako je dřevo a cukr, a neobsahuje melamin, BPA a PVC (testováno nezávislou zkušební laboratoří).

Rozmanité využití
včetně toho, kdy a kde

Vysoce kvalitní dětské nádobí je ideální pro každodenní použití, ale je také dobrou alternativou k jednorázovému nádobí mimo vaše vlastní čtyři stěny. Nádobí je stohovatelné a lze jej tak skladovat a přepravovat prostorově úsporným způsobem. Skutečnost, že je lehké a nerozbitné, se také dokonale hodí pro kempování, pikniky a jiné výlety.

Šetrné k životnímu prostředí a udržitelné
pro lásku našich dětí a přírodu

Jako rodinná společnost v dětském průmyslu je odpovědné a udržitelné jednání s ohledem na přírodu a její suroviny logickým důsledkem pro ochranu příští generace. Reer nádobí pro děti je z 80% extrahováno z obnovitelných surovin, jako je dřevo a cukr.

Detaily:
- obzvláště lehké a robustní
- vhodné do myčky a mikrovlnné trouby (max.600 W)
- odpovídá bezpečnostní normě EN 14372
- bez BPA, PVC a melaminu

Materiál: vyrobeno z 80% z obnovitelných zdrojů, jako je cukr, německé dřevo
Barva: barevná
Obsah: 1x talíř, 1x mísa, 1x šálek, 1x vidlička, 1x lžíce
Velikost balení: 230 x 70 x 230 (D x Š x V)

Poznámky
Před podáváním vždy zkontrolujte teplotu jídla, aby nedošlo k opaření.
Produkt může být použit pouze pro za účelem, ke kterému je určen.
Tento produkt není hračka a může být používán pouze pod dohledem dospělé osoby.
Nepoužívejte, pokud jsou patrné známky vad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky