Reer Kousátko masážní/učící kartáček

Značka: Reer

Učební kartáček BabyCare pomáhá těm nejmenším se správným návykem na samostatné čištění zubů - pro zdravý vývoj zubů a ústní hygienu.

Dostupnost Skladem
Kód: 79253
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Reer Kousátko masážní/učící kartáček
Značka: Reer

Kousátko masážní/učící kartáček

Pro příjemný začátek návyku na čištění zubů
Správné čištění zubů je základem pro zdravý chrup po celý život. Z tohoto důvodu by měly být děti již od brzkého věku zvyklé na důkladnou ústní hygienu. Se speciálními pomůckami, imitujícími zubní kartáček, mohou rodiče se svými dětmi procvičovat náležitou péči dříve, než se objeví první zuby. Učební kartáček BabyCare pomáhá těm nejmenším se správným návykem na samostatné čištění zubů - pro zdravý vývoj zubů a ústní hygienu.

Dobrá péče o chrup ještě předtím, než přijde první zub - dvoudílná učební sada
Nejlepší čas na zahájení každodenní péče o zuby je již během klubání se prvních zubů. Proto se náš učební set pro čištění zubů skládá ze 2 nástavců - masážní hlavice pro úlevu od bolesti během růstu zubů a silikonový kartáčkový nástavce pro péči o první zuby.

Snižuje bolest během růstu prvních zubů díky čisticímu nástavci (úroveň 1)
360° masážní nástavec je užitečným společníkem do období, kdy se prořezávají první zoubky. Měkké vroubky okolo celého nástavce jemně masírují dásně a patro a stimulují krevní oběh, což zmírňuje bolest zubů. Různé povrchové struktury zajišťují rozmanitý masážní účinek. Tvar zubního kartáčku usnadňuje budoucí návyk dítěte na pravidelné čištění zubů.

Ideální pomocník pro první pokusy o čištění zubů (úroveň 2)

Po cca 6 měsících se objevují první mléčné zuby - čas na posílení ústní hygieny. Kartáčkový nástavec (2. úroveň) má ideální velikost, aby dosáhl na všechna místa ve stále ještě docela malé ústní dutině dítěte. Elastické a extra měkké silikonové štětinky jemně čistí nové zuby a chrání citlivé dásně před zraněním.

Bezpečné a praktické díky ochranné krytce
Aby byl začátek každodenního čištění pro vaše dítě co nejpříjemnější, je třeba omezit rizika na minimum - k tomu významně přispívá distanční krytka, která vždy udržuje zubní kartáček v bezpečné vzdálenosti od hrdla, čímž předchází zranění. Čištění zubů lze tedy procvičovat bezbolestně a získat tak pouze pozitivní zkušenosti.

Praktická protiskluzová rukojeť pro perfektní nácvik čisticích pohybů
Nejen nástavce kartáčku byly speciálně přizpůsobeny dle velikosti čelistí kojenců a batolat. I rukojeť kartáčku je ideální pro malé dětské ruce a díky protiskluzovému povrchu usnadňuje nácvik správných pohybů a usnadňuje tak vašemu dítěti samostatné čištění zubů.

Pro dlouhodobé hygienické použití díky dobře promyšleným detailům

Učební zubní kartáček BabyCare umožňuje delší používání ve srovnání s běžnými zubními kartáčky. Pro čisté a svislé skladování daleko od nečistot a bakterií je vybaven přísavkou vespod kartáčku. Lze jej hygienicky čistit pomocí sterilizace párou. Vroubky odolné proti ukousnutí zajišťují dlouhodobé používání bez známek opotřebení.

Detaily:
- 2dílná sada péče o zuby (úroveň 1: 360° masážní hlavice jako učební kartáček / úroveň 2: trenažér pro čištění zubů)
- s bezpečnostní krytkou pro ochranu před úrazy v oblasti krku
- přísavka vespod
- rychlé a snadné čištění, sterilizovatelné párou
- bez PVC, BPA, latexu a ftalátů

Materiál: silikon
Barva: bílá/mint

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky