Reer Ochrana kliky dveří

Značka: Reer

Reer chránič kliky dveří zabrání tomu, aby se vaše dítě zranilo, a také zastaví poškození stěn nebo nábytku za dveřmi v případě, že dojde k jejich násilnému otevření.

Dostupnost Skladem
Kód: 70071
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Reer Ochrana kliky dveří
Značka: Reer

Ochrana kliky dveří HandleGuard

- zabraňuje zranění způsobenému nárazem do klik dveří
- chrání stěny a nábytek před poškozením náhodným zabouchnutím dveří
- z měkkého, pružného plastu pro optimální úchop
- celkové pokrytí kliky dveří pro maximální ochranu

Univerzální kryt kliky dveří pro komplexní ochranu
Jakmile jsou děti mobilní a dovádějí kolem, stávají se kliky dveří ve výšce hlavy nebezpečím. Pokud se srazí, je to pro vaše dítě nejen velmi bolestivé, ale pokud dojde k nejhoršímu, také nebezpečné.
Reer chránič kliky dveří zabrání tomu, aby se vaše dítě zranilo, a také zastaví poškození stěn nebo nábytku za dveřmi v případě, že dojde k jejich násilnému otevření.

Maximální ochrana
díky úplnému pokrytí

Chránič kliky dveří je vyroben z vysoce kvalitního silikonu. Chytrý design nabízí vyšší tlumení nárazů než tenké pěnové kryty klik.
Na rozdíl od ostatních krytů kliky, díky nimž je přední část dveřní kliky bezpečná, zakrývá reer HandleGuard celou kliku.

Všestranná ochrana
pro děti, dospělé a stěny / nábytek

Kryt rukojeti tlumí náraz bolestivých nárazů o kliky dveří. Chrání nejen děti před úrazy hlavy, ale také předchází poranění těl nebo paží dospělých. Kromě toho zajišťuje, že stěny, nábytek a jiné předměty nebudou poškozeny neúmyslným nárazem dveří, který způsobí ošklivé stopy.

Jednoduché nasazení
a spolehlivé držení

K montáži není potřeba žádný upevňovací materiál. Velký otvor na vnitřní straně chrániče umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Protiskluzový silikonový materiál také zajišťuje pevné držení a příjemný pocit při otevírání a zavírání dveří.

Univerzální použití
díky rozměrům

Díky svým velkorysým rozměrům (13 cm na délku, asi 2 cm v průměru) lze silikonový chránič použít téměř na všechny kliky dveří. Pružný materiál se přizpůsobí tvaru vašich klik dveří; to umožňuje použití i na zakřivených klikách dveří.

Snadné čištění
díky vodoodpudivému materiálu

Kliky jsou jednou z věcí, kterých se v každodenním životě dotýkáme obzvláště často. Proto by měla být také pravidelně dezinfikována ochrana kliky dveří. Reer silikonovou ochranu rukojeti lze rychle a snadno vyčistit teplou vodou a jemným čisticím prostředkem nebo dezinfekčním prostředkem - pro dlouhé a hygienické použití.

Detaily:
- chrání před zraněním hlavy
- zabraňuje poškození stěn a nábytku
- univerzální použití pro všechny běžné vnitřní kliky dveří

Materiál: silikon
Rozměr: 13 cm na délku, cca. 2 cm v průměru
Barva: šedá
Obsah: 2 kusy
Neobsahuje BPA

Poznámka:
Musí být pravidelně kontrolováno na bezpečné uchopení! Pravidelně čistěte a dezinfikujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky