Reer ochrana rohů 4 ks

Značka: Reer

Jakmile vaše dítě udělá první krůčky a začne se vytahovat na nábytek, některé ostré rohy mohou představovat riziko zranění. S ochranou rohů zajistíte, aby ostré rohy stolů, nábytku a okenních říms byly bezpečné a předešli tak zranění.

Dostupnost Skladem
Kód: 82049
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Reer ochrana rohů 4 ks
Značka: Reer

Ochrana rohů
Ochrana rohů chrání vaše dítě před bolestivými nárazy a zraněními při střetu s ostrými rohy. Díky kulatému tvaru je celý roh uzavřen a náraz je tlumen jejich houbovitým materiálem. Ochrana by měla být připevněna k hornímu a spodnímu okraji rohu, aby se odstranily všechny možné zdroje zranění.

Univerzálně použitelné
Chrániče rohů lze použít univerzálně na stoly, skříňky, parapety, přebalovací pulty, příborníky atd. Speciální lepící pásky se lepí na širokou škálu povrchů (dřevo, lakované povrchy, mramor atd.) a zajišťují bezpečné držení. 

Vysoce kvalitní materiál
Chrániče rohů jsou obzvláště odolné a také odolné proti kousnutí. Neobsahují nebezpečné chemikálie (BPA, PVC, latex). Materiál je odolný proti potu, slinám a zcela bezpečný, i když je olízán.

Průhledné provedení
Chrániče rohů jsou vyrobeny z průhledného materiálu, aby nenápadně zapadly do jakéhokoli konceptu domácího zařízení. 

Jednoduchá instalace a demontáž a bezpečné držení
Ochrany rohů se používají velmi snadno. Stačí očistit povrch, odstranit ochrannou fólii z předem namontované lepící pásky a na jednu minutu přitlačit chránič rohu na roh. Vysoce výkonná oboustranná páska PowerTape poskytuje chráničům rohů silné držení a zabraňuje jejich vypadávání. Jakmile již chránič rohů není potřeba, lze jej sejmout bez zanechání zbytků či poškození nábytku. 

Podrobnosti:
- chrání před zraněním ostrými rohy
- průhledné a nenápadné
- bez toxických látek, PVC, PBA a latexu
- extra měkký materiál obepíná celý roh
- snadná instalace díky předem namontované lepící pásce
- silné držení a odstranění beze zbytků
- univerzálně použitelné: stoly, skříně, komody, parapety atd.
- barva: transparentní
- obsah: 4x chránič, vč. lepící pásky

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky