Reer Odsávačka nosu Soft & Clean

Značka: Reer

Nosní odsávačka pomáhá odstranit nosní sekreci z nosu a umožňuje dítěti dýchat snadněji. Díky svému flexibilnímu sacímu hrotu nosní aspirátor jemně a bezbolestně odstraňuje dráždivé nosní sekrece. Měkký silikonový tvar je přizpůsoben dětským nosům. Díky tomu je vložení do malých nosních dírek obzvláště snadné. Kulatá a měkká forma účinně zabraňuje podráždění citlivé nosní sliznice - dermatologicky testováno.

Dostupnost Skladem
Kód: 79112
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Reer Odsávačka nosu Soft & Clean
Značka: Reer

Soft & Clean nosní odsávačka

Pomáhá při ucpaných dětských nosech
Děti nemají plnohodnotný imunitní systém, takže často trpí nachlazením. Zvláště ucpaný nos výrazně ovlivňuje pohodu dítěte, protože děti v prvních měsících života dýchají výlučně nosem. K nachlazení se mohou přidat souběžné potíže, jako je špatný spánek a zažívací problémy, stejně jako záněty uší, dutin a dýchacích cest. Nosní odsávačka pomáhá odstranit nosní sekreci z nosu a umožňuje dítěti dýchat snadněji.

Jemné odstranění nosních sekretů
díky měkkému, pružnému a malému sacímu hrotu

Díky svému flexibilnímu sacímu hrotu nosní aspirátor jemně a bezbolestně odstraňuje dráždivé nosní sekrece. Měkký silikonový tvar je přizpůsoben dětským nosům. Díky tomu je vložení do malých nosních dírek obzvláště snadné. Kulatá a měkká forma účinně zabraňuje podráždění citlivé nosní sliznice - dermatologicky testováno.

Praktická aplikace
díky velké části sacího balónku

Ergonomický a funkční design sacího balónku umožňuje jednoduchou a rychlou manipulaci. Pokud stisknete balónek, vytvoříte podtlak v nosním aspirátoru. Pokud nyní tlak balónku pomalu snižujete, nasává se sekrece nosu přes sací hrot do absorpčního tělesa. Gumovitý materiál TPE (termoplastické elastomery, bez BPA) je protiskluzový.

Hygienické skladování
odsávačku lze demontovat a sterilizovat parou

Po použití můžete rychle a snadno demontovat nosní odsávačku a vyčistit ji jemným čistícím prostředkem a teplou vodou. Následně mohou být jednotlivé části sterilizovány parou. Pokud je vyčištěná sací špička následně vložena do absorpčního tělesa v opačném směru, zůstává nosní odsávačka hygienicky skladována až do další aplikace.

Podrobnosti:
Materiál: TPE
Barva: tyrkysová
Obsah balení: 1x nosní odsávačka
Velikost balení: 10 cm x 5 cm x 17 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky