Reer Pilník na nehty skleněný

Značka: Reer

Skleněné pilníky jsou obzvláště dobré na měkké dětské nehty. Pilníky díky svým velmi jemným zrníčkům zkracují měkké nehty obzvláště jemným způsobem a současně vyhlazují okraj nehtu.

Dostupnost Skladem
Kód: 81043
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Reer Pilník na nehty skleněný
Značka: Reer

Skleněný pilník na nehty PremiumCare pro kojence

- zvláště vhodný pro měkké dětské nehty
- velmi jemný k nehtům
- odolný a trvanlivý
- pro praváky i leváky
- jemně leštěný povrch na obou stranách

Pro bezpečnou a šetrnou péči o nehty
Nehty kojenců rostou velmi rychle. To může čas od času vést k zarůstání nehtů nebo bolestivým škrábancům na citlivé pokožce dítěte. Pravidelná péče o nehty je tedy nezbytná.
Pilník na nehty PremiumCare umožní péči o nehty vašeho dítěte jednoduchým a bezbolestným postupem.

Pro bezproblémové stříhání dětských nehtů
žádné riziko zranění

Pokud jsou nehty kojenců zastřiženy nůžkami na nehty, může dojít k poranění citlivého nehtového lůžka. Z tohoto důvodu je mnoho rodičů velmi znepokojeno zraněním vlastního dítěte. Děti si mohou také automaticky spojovat péči o nehty s bolestí a v budoucnu se bojí. Pilníky na nehty nabízejí bezstarostnou alternativu k nůžkám na nehty. Je téměř nemožné udělat příliš krátké nehty.

Ideální pro měkké dětské nehty
mikro-jemná pilovací zrníčka

Pravidlem pro péči o nehty je, že čím měkčí je nehet, tím jemnější pilovací zrno by mělo být. Proto jsou skleněné pilníky obzvláště dobré na měkké dětské nehty. Pilníky díky svým velmi jemným zrníčkům zkracují měkké nehty obzvláště jemným způsobem a současně vyhlazují okraj nehtu. To také zabrání štěpení nebo zatrhávání nehtů. Na rozdíl od drsných smirkových pilníků také jemná zrníčka chrání jemnou pokožku na špičkách prstů dítěte před zraněním.

Dlouhotrvající, hygienické, bezpečné
díky vysoce kvalitnímu materiálu

Reer pilník na nehty má tu nejvyšší kvalitu: garantujeme to díky výrobě v Evropě a použití tvrzeného skla. Speciálně tvrzené sklo také zabraňuje otupení těla pilníku i po intenzivním používání a zachovává kvalitu s trvalým účinkem.
Pilník na nehty PremiumCare neobsahuje škodlivé látky! Materiál se nestane pórovitý ani při čištění, čímž zabrání hromadění bakterií a plísní. Pro obzvláště hygienické použití lze po vyčištění pilník také dezinfikovat, umístit do vroucí vody a sterilizovat pomocí všech běžných metod, jako jsou Reer sterilizátory.

Bezpečné a hygienické skladování
s ochranným pouzdrem

Aby byl pilník chráněn před poškozením při pádu, je dodáván s dokonale padnoucím pouzdrem. To nejen chrání pilník před poškozením, ale nepropustný povrch také spolehlivě udržuje nečistoty a prach na uzdě.

Detaily:
- zvláště vhodný pro měkké dětské nehty
- velmi jemný k nehtům
- snadno se čistí a sterilizuje
- odolný a trvanlivý

Velikost: 90 mm x 10 mm
Materiál: vysoce kvalitní tvrzené sklo
Barva: pestrý
Obsah: 1 kus

Bez škodlivých látek

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky