Reer Stojan na kojenecké láhve

Značka: Reer

Pomocí sušícího stojanu lze láhve a dudlíky po čištění sušit a skladovat zvláště hygienickým způsobem.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 21041
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Reer Stojan na kojenecké láhve
Značka: Reer

Stojan na kojenecké láhve
- hygienické sušení kojeneckých lahví a příslušenství
- dostatek prostoru díky 9 praktickým sušícím pozicím
- pasuje na všechny značky a velikosti kojeneckých lahví
- lze složit a uložit velmi kompaktně, takže ideální na cesty
- barva: šedá
- rozměry: 23 x 21 cm
- materiál: plast, bez BPA a ftalátů

Pro hygienicky čisté lahve atd.
Hygiena je zvláště důležitá pro novorozence. Děti ještě nemají dostatek protilátek, aby se dostatečně chránily proti patogenům. Z tohoto důvodu mohou láhve nebo savičky, které nebyly řádně vyčištěny, rychle způsobit infekce, bolestivé koliky a žaludeční nebo střevní potíže. Důkladné čištění kojeneckých potřeb je nezbytné.
Pomocí sušicího stojanu lze láhve a dudlíky po čištění sušit a skladovat zvláště hygienickým způsobem.

Hygienické sušení speciálně pro kojenecké potřeby
Se speciálním sušícím stojanem na kojenecké láhve je pracné sušení minulostí. Dětské potřeby lze nechat okapat na stojanu ihned po vyčištění a uložit je tam do dalšího použití nebo do dezinfekce ve sterilizátoru. Obzvláště hygienické: dětské potřeby se suší odděleně, mimo jiné kusy nádobí a skleněného nádobí, a je také důsledně zabráněno kontaktu s odkapávací deskou dřezu, kde mohou působit bakterie.

Spousta místa s 9 polohami sušení
Stojan je vybaven 9 různými polohami sušení. To umožňuje současné sušení několika lahví. Otevřený design umožňuje nejen použití pro kojenecké láhve všech značek a velikostí, ale také zaručuje dobrou cirkulaci vzduchu i při plném naplnění – pro rychlé sušení lahviček.

Flexibilní použití vhodné i jako příslušenství
Důkladné čištění znamená řešit nejen lahvičky, ale také atrapy, víčka, savičky a kousací kroužky. S ohledem na to má stojan na láhve další ramena na straně. Ty lze použít pro zavěšení dudlíků nebo dudlíků s kroužky. Jsou dokonce vhodné pro sušení nástavců nebo hadiček na odsávání mateřského mléka.

Praktický design skládací
Pokud byste stojan někdy nepotřebovali, jeho skládací konstrukce jej umožňuje jednoduše složit naplocho a dokonce i uložit do plochých zásuvek. Jeho malé rozměry znamenají, že jej lze umístit i do zavazadla a využít tak na dovolené.

Vysoce kvalitní materiál pro dlouhé a bezpečné používání
Aby bylo zajištěno hygienické sušení lahví po dlouhou dobu, je nezbytné pravidelné čištění stojanu. Pro snadné čištění, které stále zaručuje použití bez bakterií, byl stojan vyroben z plastu vhodného do myčky nádobí. Vysoce kvalitní materiál neobsahuje nebezpečné a škodlivé látky, jako jsou BPA a ftaláty, takže je 100% bezpečný pro kontakt s dětskými předměty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky