Reer Teploměr Express Pro s ohebnou špičkou

Značka: Reer

ExpressTemp Pro mimořádně krátké měření - pouhých 10 sekund. Díky flexibilnímu měřicímu hrotu je možné měřit rektální horečku i u neklidného dítěte a snižuje se riziko zranění pro nejmenší. Osvětlený displej umožňuje snadnou a bezproblémovou kontrolu teploty i v noci. ExpressTemp Pro byl vybaven pozlacenou měřící špičkou.

Dostupnost Skladem
Kód: 98122
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Reer Teploměr Express Pro s ohebnou špičkou
Značka: Reer

Digitální expresní klinický teploměr ExpressTemp Pro

Vždy sledujte teplotu těla
Horečka není nemoc, ale ochranná reakce těla proti infekcím. Zvýšená teplota znamená, že se tělo brání proti celé řadě patogenů. Vysoká horečka však může vážně narušit důležité tělesné funkce a je zvlášť stresující pro citlivý organismus malých dětí. S digitálním klinickým teploměrem ExpressTemp Pro můžete rychle a snadno zkontrolovat teplotu vašeho dítěte.

Obzvláště šetrné měření horečky
díky flexibilní měřicí špičce

Děti se při měření horečky často chovají neklidně, což znemožňuje získat přesná měření. Nejspolehlivějším způsobem, jak diagnostikovat horečku, je přesto rektální měření. Proto má ExpressTemp Pro mimořádně krátkou dobu měření pouhých 10 sekund. Díky flexibilnímu měřicímu hrotu je možné měřit rektální horečku i u neklidného dítěte a snižuje se riziko zranění pro nejmenší.

Ideální pro noc
s osvětleným displejem

Aby bylo možné nepřetržitě sledovat průběh horečky, nelze se vyhnout nočním měřením. Hodně spánku je zvláště důležité pro rychlé zotavení. Pokud je to možné, neměli byste své dítě probouzet v noci. Osvětlený displej umožňuje snadnou a bezproblémovou kontrolu teploty i v noci. Abyste přečetli naměřenou teplotu, nemusíte v dětském pokoji zapínat další světlo.

Obzvláště šetrný k pokožce
díky pozlacené měřící špičce

ExpressTemp Pro byl vybaven pozlacenou měřící špičkou. Díky antialergickému zlatému hrotu je teploměr nejen ideální pro alergiky, ale je obzvláště šetrný k citlivé dětské pokožce.

Dobrá informovanost
Zobrazení paměti poslední naměřené hodnoty

Teploměr je vybaven mimořádně velkým podsvíceným LCD displejem. Po zapnutí klinického teploměru se na něm automaticky zobrazí poslední změřená teplota. Tak můžete snadno sledovat horečku vašeho dítěte.

Hygienické skladování
díky uzavřenému ochrannému krytu

Po použití lze vodotěsný teploměr rychle a snadno vyčistit pod teplou tekoucí vodou. Pro obzvláště hygienické použití byste pak měli ExpressTemp Pro uložit v dodaném ochranném pouzdře. Z hygienických důvodů se však doporučuje, aby každý člen rodiny měl svůj vlastní teploměr.

Detaily:
- krátká doba měření: cca 10 sekund
- s pružnou měřicí špičkou
- velký a osvětlený displej - ideální v noci
- dermatologicky testováno
- zvláště šetrný k pokožce, vhodný pro alergiky
- akustický alarm horečky> 37,6 ° C
- uložení poslední naměřené hodnoty
- voděodolný
- automatické vypnutí

Věkové doporučení: 0 +
Materiál: plast, pozlacený měřící hrot
Barva: bílá
Obsah balení: 1x teploměr, 1x baterie CR1632, 1x ochranný kryt, 1x návod k obsluze
Velikost balení: 4,5 cm x 2,2 cm x 19,5 cm (d x š x v)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky