Peg Pérego Book Graphic Gold

Značka: Peg Pérego

Kočárek s jedinečným stylem a elegancí. Elegance spočívá v detailech kočárku Book, který je schválený pro použití od narození: otočná sportovní nástavba, útulný nánožník a spousta pohodlí při řízení. Je výjimečně agilní při řízení, měřící pouze 51 cm na šířku a zvládne každou zkoušku s lehkostí!

Dostupnost Skladem
Kód: IP23000000AB50RO01
13 590 Kč 11 231,40 Kč bez DPH
Peg Pérego Book Graphic Gold
Značka: Peg Pérego

BOOK
Kočárek s jedinečným stylem a elegancí.
Elegance spočívá v detailech kočárku Book, který je schválený pro použití od narození: otočná sportovní nástavba, útulný nánožník a spousta pohodlí při řízení. Je výjimečně agilní při řízení, měřící pouze 51 cm na šířku a zvládne každou zkoušku s lehkostí!

Pohodlí od narození

Oboustranně nasazovací sportovní nástavba kočárku Book nabízí pohodlné procházky od narození až do doby, dokud dítě nedosáhne hmotnosti 22 kg. Lze současně nastavit opěrku zad a stříšku.

Kola nejvyšší kvality
Měkká kola se zadním odpružením a kuličkovými ložisky zajišťují agilní řízení ve všech terénech, na silnici i v terénu. Boční ovládání vám umožňuje nastavit přední kola, od zajištěných po otočná a naopak, aniž byste se museli ohýbat.

Ergonomická a nastavitelná rukojeť
Pohotová ovladatelnost je zaručena i jednou rukou. Ekokůže zajišťuje maximální pohodlí.

Malý po složení
Kočárek Book lze složit a rozložit pouze jednou rukou, se sedákem zajištěným v obou směrech. Složený kočárek stojí vzpřímeně sám o sobě a zabírá málo místa.

Velká stříška s UPF 50+
Pohodlná a roztažitelná stříška se slunečným kšiltem chrání dítě před sluncem a větrem.

Velký koš
Ať už se procházíte parkem nebo nakupujete, velký koš kočárku Book vám poskytne pomocnou ruku. Systém snadného přístupu udržuje vše, co potřebujete, na dosah. Díky vysoce viditelným reflexním prvkům jsou večerní procházky bezpečnější než kdy dříve.

Velký, pohodlný sedák
Pohodlí a funkčnost zaručuje prostorný sportovní sedák, 5bodový pás a přední madlo z ekokůže, které se snadno otevírá a zavírá.

Hluboký kočárek
Culla Elite (k zakoupení samostatně jako příslušenství) promění kočárek Book na elegantní hluboký kočárek, vybavený veškerým komfortem pro první procházky s dítětem.

Cestovní systém
Díky autosedačce Primo Viaggio SLK nebo Lounge (k zakoupení samostatně jako příslušenství) je snadné rozhodování mezi autem a kočárkem.

 

Příslušenství k dokoupení:
- Culla Elite
- Primo Viaggio SLK
- Primo Viaggio Lounge
- Backpack - batoh s přebalovací podložkou
- Borsa - taška na pleny s přebalovací podložkou
- Pláštěnka na kočárek Peg Pérego
- Moskytiéra na kočárek Peg Pérego
- Držák nápojů na kočárek Peg Pérego
 

Rozměry:
- průměr kol: 18 cm / 27 cm
- rozměry rozloženého kočárku: 51 x 106 x 95 cm (š x v x h)
- rozměry složeného kočárku: 51 x 85,5 x 48 cm (š x v x h)

Hmotnost:
12,3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní kočárky
Záruka: 2 roky