Reer Zábrana nástěnná black

Značka: Reer

Zábrana má praktický modulární princip: snadná montáž vrtáním, za méně než 10 minut, díky zásuvnému systému. Bezbariérový průchod bez nebezpečí zakopnutí: ideální pro použití i na schodech. Šířka plynule nastavitelná 63-103,5 cm. Dvojitý uzamykací systém. Lze pohodlně otevřít v obou směrech. Lze flexibilně použít jako dveřní nebo schodišťovou zábranu.

Dostupnost Skladem
Kód: 46141
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Reer Zábrana nástěnná black
Značka: Reer
46141 schraubgitter produkt 01 web
Novinka

Zábrana nástěnná 
Zábrana má praktický modulární princip: snadná montáž vrtáním, za méně než 10 minut, díky zásuvnému systému. 
Bezbariérový průchod bez nebezpečí zakopnutí: ideální pro použití i na schodech. Šířka plynule nastavitelná 63-103,5 cm. Dvojitý uzamykací systém. Lze pohodlně otevřít v obou směrech. Lze flexibilně použít jako dveřní nebo schodišťovou zábranu. Malá a praktická velikost balení chrání životní prostředí díky o 60 % méně odpadu z obalů.

Chrání před nebezpečnými pády ze schodů
Jakmile vaše děti začnou lézt, chtějí začít zkoumat své prostředí. V tak nízkém věku však ještě nedokážou rozpoznat a správně posoudit nebezpečí. To může často vést k drobným, ale i vážnějším nehodám. Aby si děti mohly užívat bezstarostné objevování světa kolem sebe, je třeba přijmout správná opatření, aby jejich prostředí bylo bezpečné. Šroubovací bezpečnostní zábrana vám pomůže spolehlivě zajistit oblasti schodiště, zabránit nebezpečným pádům a vytvořit bezpečné prostředí pro vaše dítě.

Snadné nastavení díky praktickému zásuvnému systému
Tato šroubovací bezpečnostní zábrana je dodávána jako sada, kterou si můžete sami sestavit. To znamená, že jeho balení je mnohem menší než u běžných bezpečnostních zábran. Stavebnice ušetří až 60 % obalového odpadu a přispívá tak k ochraně životního prostředí.

Díky modulárnímu principu lze zábranu sestavit rychle a snadno. Praktický zásuvný systém znamená, že všechny části zábrany lze během okamžiku složit, bezpečně k sobě připevnit a upravit na požadovanou šířku. Sestavenou zábranu lze nyní připevnit na požadované místo stejně jako předmontované varianty.
 
Bezbariérová šroubovací schodišťová zábrana
Vzhledem k tomu, že šroubovací bezpečnostní zábrana je pevně přišroubována ke stěně, nevyžaduje rám (na rozdíl od srovnatelných tlakových zábran). Schodišťová zábrana nevyžaduje spodní rám a umožňuje tak bezbariérový průchod. To znamená, že není o co zakopnout, díky čemuž je zábrana obzvláště vhodná pro ochranu horní části schodiště. Navíc je zachována plná šířka, protože pro její upevnění na místo nejsou potřeba žádné boční tyče, které by zužovaly otvor. 
 
Dětský bezpečnostní zámek s dvojitým odemykacím systémem
Aby vaše děti nemohly odemknout zamčenou zábranu, byla vybavena systémem aktivního zámku – dvojitým mechanismem otevírání. Jinými slovy, k odblokování bezpečnostní zábrany je třeba provést dvě akce současně. Dospělí jej však mohou rychle otevřít jednou rukou. Jednoduše stiskněte lištu dolů a zvedněte zábranu do strany, poté ji lze otevřít.
 
Mnoho možných aplikací díky pevnému šroubovému spojení a plynule variabilnímu nastavení šířky
Bezpečnostní zábrana je pevně přišroubována ke zdi. Díky tomu je zvláště vhodná pro ochranu v horní a spodní části schodišť, protože v těchto oblastech je obzvláště důležité bezpečné připevnění. Díky své plynule nastavitelné šířce 63–103,5 cm lze schodišťovou zábranu instalovat na mnoho různých míst s velkým rozsahem šířek bez nutnosti dalších prodloužení. Kromě schodů ji lze použít i k zabezpečení dveří nebo širších průchodů. 
 
Design bezpečný pro děti v souladu s evropskými bezpečnostními normami
Šroubovací bezpečnostní zábrana spojuje všechny relevantní bezpečnostní aspekty, které jsou u bezpečnostních zábran vyžadovány. Při výšce 75 cm a bez příčníků, které lze použít jako stupačky, je pro malé děti extrémně obtížné přelézt. Jeho kompaktní a zaoblené tvarování zabraňuje skřípnutím po celé ploše zábrany a chrání tak prsty před přiskřípnutím, a to i v oblasti pantů. Dále byly při jeho výrobě použity pouze materiály bez škodlivin které jsou klasifikovány jako 100% bezpečné pro kontakt s dětmi. Jednoduchá konstrukce, která umožňuje bezchybnou montáž, zaručuje bezpečnost při používání v souladu s normou EN 1930:2011.
 
Zábrana se otevírá v obou směrech díky dvojčinnému pantu
Díky pevnému šroubovému spojení pomocí dvojčinného pantu lze zábranu otevřít do obou směrů. Při použití v horní části schodiště však důrazně doporučujeme, aby se zábrana vždy otevírala směrem od schodiště, aby se minimalizovalo nebezpečí. Pro bezpečné použití na schodech je součástí směrová zarážka, se kterou lze zábranu otevřít pouze jedním směrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní zábrany
Záruka: 2 roky