Reer Zábrana tlaková rozpěrná/nástěnná white

Značka: Reer

Praktický modulární princip: snadná montáž díky zásuvnému systému za méně než 10 minut. 2 možnosti montáže: tlakově rozpěrná nebo šroubováním. Bezbariérový průchod bez nebezpečí zakopnutí: ideální pro použití i na schodech. Šířka plynule nastavitelná 63-106 cm.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 46130
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Reer Zábrana tlaková rozpěrná/nástěnná white
Značka: Reer
46130 klemm und schraubgitter produkt 01 web
Novinka

Zábrana tlaková rozpěrná/nástěnná
Praktický modulární princip: snadná montáž za méně než 10 minut díky zásuvnému systému. M
alá a praktická velikost balení chrání životní prostředí díky o 60 % méně odpadu z obalů. 2 možnosti montáže: tlakově rozpěrná nebo šroubováním. Bezbariérový průchod bez nebezpečí zakopnutí: ideální pro použití i na schodech. Šířka plynule nastavitelná 63-106 cm. Dvojitý uzamykací systém. Lze pohodlně otevřít v obou směrech. Lze flexibilně použít jako dveřní nebo schodišťovou zábranu.

Chrání vaše děti před nebezpečnými nehodami ve vašem domě
Jakmile vaše děti začnou lézt, chtějí prozkoumávat své prostředí. V tak nízkém věku však ještě nedokážou rozpoznat a správně posoudit nebezpečí. To může často vést k drobným, ale i vážnějším nehodám. Aby si děti mohly užívat bezstarostné objevování světa kolem sebe, je třeba přijmout správná opatření, aby jejich prostředí bylo bezpečné. Tlaková rozpěrná a šroubovací bezpečnostní zábrana vám pomůže spolehlivě ochránit schody a zabránit nebezpečným pádům. Děti nemají přístup do místností, ve kterých číhají potenciální zdroje nebezpečí (např. ostré předměty, léky, čisticí prostředky, krby atd.).

Snadné nastavení díky praktickému zásuvnému systému
Tlaková a šroubovací bezpečnostní zábrana je dodávána jako sada, kterou si můžete sami sestavit. To znamená, že jeho balení je mnohem menší než u běžných bezpečnostních zábran. Stavebnice ušetří až 60 % obalového odpadu a přispívá tak k ochraně životního prostředí.

Díky modulárnímu principu lze zábranu postavit rychle a snadno. Praktický zásuvný systém znamená, že všechny části zábrany lze během okamžiku složit, bezpečně k sobě připevnit a upravit na požadovanou šířku. Hotovou zábranu lze nyní připevnit na požadované místo stejně jako předmontované varianty.
 
Bezbariérová a plná šířka při použití jako šroubovací bezpečnostní zábrana
Bezpečnostní zábrana spojuje všechny výhody šroubovacích a tlakových rozpěrných zábran. Na rozdíl od tlakově montovaných zábran nemá tato zábrana rám. Díky tomu je ideální pro použití jako schodišťová zábrana přišroubovaná ke zdi. Bezbariérový průchod je umožněn díky eliminaci rámu ve spodní části. To znamená, že není o co zakopnout, díky čemuž je zábrana obzvláště vhodná pro ochranu horní části schodiště. Navíc je zachována plná šířka, protože pro její upevnění na místo nejsou potřeba žádné boční tyče, které by zužovaly otvor. 
 
Rychlá instalace bez vrtání a šroubování při použití jako tlaková bezpečnostní zábrana
Když se bezpečnostní zábrana používá jako tlaková rozpěrná zábrana pro zabezpečení dveří a průchodů, vyniká rychlou montáží bez poškození. Zábranu lze jednoduše upevnit tlakem do průchodu bez použití jakéhokoli nářadí. To umožňuje jeho montáž bez poškození jakýchkoliv dveřních rámů nevzhlednými vyvrtanými otvory – ideální pro nemovitosti k pronájmu. Chcete-li zábranu odemknout, jednoduše ji zvednete ze svorek.
 
Dětský bezpečnostní zámek s dvojitým odemykacím systémem
Aby vaše děti nemohly odemknout zamčenou zábranu, byla vybavena systémem aktivního zámku – dvojitým mechanismem otevírání. Jinými slovy, k odblokování bezpečnostní zábrany je třeba provést dvě akce současně. Dospělí jej však mohou rychle otevřít jednou rukou. Jednoduše stiskněte tlačítka na boku a zvedněte kliku nahoru, abyste zábranu odemkli.
 
Mnoho možných aplikací díky flexibilní instalaci a plynule variabilnímu nastavení šířky
Bezpečnostní zábranu lze pevně přišroubovat ke stěně nebo ji připevnit tlakem. Když je pevně přišroubována ke stěně, je zvláště vhodná pro ochranu v horní a spodní části schodiště, protože v těchto oblastech je obzvláště důležité bezpečné držení. Díky plynule nastavitelné šířce 63–106 cm lze zábranu instalovat na mnoho různých míst s velkým rozsahem šířek bez nutnosti dalších prodloužení – ideální například pro zablokování širokých průchodů. 
 
Design bezpečný pro děti v souladu s evropskými bezpečnostními normami
Bezpečnostní zábrana s tlakovým a šroubovým spojem spojuje všechny relevantní bezpečnostní aspekty, které jsou u bezpečnostních zábran vyžadovány. Při výšce 72 cm a bez příčníků, které lze použít jako stupačky, je pro malé děti extrémně obtížné přelézt. Jeho kompaktní a zaoblené tvarování zabraňuje skřípnutím po celé ploše zábrany a chrání tak prsty před přiskřípnutím, a to i v oblasti pantů. Dále byly při jeho výrobě použity pouze materiály bez škodlivin, které jsou klasifikovány jako 100% bezpečné pro kontakt s dětmi. Jednoduchá konstrukce, která umožňuje bezchybnou montáž, zaručuje bezpečnost při používání v souladu s EN 1930:2011 
 
Zábrana se otevírá v obou směrech díky dvojčinnému pantu
Díky pevnému šroubovému spojení pomocí dvojčinného pantu lze zábranu otevřít do obou směrů. To znamená, že zábranu lze vždy pohodlně otevřít ve směru chůze. Při použití v horní části schodiště však důrazně doporučujeme, aby se zábrana vždy odklápěla směrem od schodiště, aby se minimalizovalo nebezpečí. Pro bezpečné použití na schodech je součástí směrová zarážka, se kterou lze bránu otevřít pouze jedním směrem.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní zábrany
Záruka: 2 roky