Reer Pomůcka pro usínání Sleepy Koala

Značka: Reer

Pomůcka na spaní může vaše dítě jemně ukolébat ke spánku kdekoli a kdykoli. Zatímco většinu nočních svítidel lze umístit pouze nastojato na noční stolek, ospalá koala má také další poutko, takže jej můžete zavěsit. Tímto způsobem lze světlo připevnit například i na stříšku postýlky. A i když jste venku, vaše dítě nemusí zůstat bez nočního světla. Ať už v kočárku nebo v autosedačce – malá koala je vždy s vámi.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 52451
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Reer Pomůcka pro usínání Sleepy Koala
Značka: Reer

Pomůcka pro usínání Sleepy Koala
- uklidňující světlo pro spánek se světlem a zvuky
- teplé bílé světlo (1616K)
- 20 ukolébavek a zvuků
- časovač (30 min. světlo / 60 min. zvuk)
- montáž: postavení nebo zavěšení na smyčku
- obsahuje: 1x ospalá Koala, 2x AAA baterie, 1x poutko
- barva: bílá/šedá
- materiál: polyester, plast
- rozměry (ŠxVxH): cca. 6,7 cm x 8,8 cm x 3,8 cm

Usínejte klidně a bezpečně
Vyvážený spánek je pro vývoj dětí zvláště důležitý, protože nově nabyté dojmy zpracovávají zejména v noci. Mnoho dětí se však již od raného věku začíná bát tmy, což jim může bránit v klidném spánku. Noční stíny a zvuky mohou malému člověku snadno připadat hrozivě a ve skutečnosti známá místnost se promění v podivné místo, které negativně spouští dětskou fantazii. Pomůcka na spaní Spící koala má teplé noční světlo a jemné melodie, aby se Vaše dítě v noci cítilo bezpečně. To pomáhá vidět ve tmě a zajišťuje klidný spánek.

Měkké světlo pro nerušený spánek
Jemná záře spací pomůcky Ospalá koala vyzařuje teplý bílo-žlutý odstín a vytváří útulnou atmosféru v prostředí spánku. To pomáhá ukolébat vaše dítě do hlubokého a bezstarostného spánku. Dělá to tak, že poskytuje dostatek světla, které osvětlí dětský pokoj natolik, že se nebude bát tmy a přitom nebude rušit svůj drahocenný spánek.

Jemné zvuky díky hudební funkci
Malá koala přichází s další hudební funkcí, která Vašemu dítěti pomůže usnout ještě pohodlněji. Vaše dítě si může vybrat z 10 různých přírodních zvuků, které hrají v nepřetržité smyčce, nebo 10 ukolébavek, které hrají jedna po druhé. Hlasitost můžete upravit podle svých potřeb pomocí 10 různých úrovní hlasitosti.

Malé a šikovné mobilní noční světlo
Malé noční světýlko je nejen ideální pro osvětlení tmy pro vaše dítě, ale také Vám pomůže se v noci orientovat – například při nočním krmení: nejprve můžete světlo použít k osvětlení tmavých chodeb, pak např. malý zdroj světla při krmení.

Flexibilní použití lze také zavěsit díky poutku
Pomůcka na spaní může vaše dítě jemně ukolébat ke spánku kdekoli a kdykoli. Zatímco většinu nočních svítidel lze umístit pouze nastojato na noční stolek, Ospalá koala má také další poutko, takže jej můžete zavěsit. Tímto způsobem lze světlo připevnit například i na stříšku postýlky. A i když jste venku, vaše dítě nemusí zůstat bez nočního světla. Ať už v kočárku nebo v autosedačce – malá koala je vždy s vámi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky