Reer Plyšové noční světlo Koko Koala

Značka: Reer

Rozkošný medvídek koala poskytuje vašemu dítěti sametově hebkého kamaráda na hraní, milování a mazlení. Ale především jako věrný noční společník pomáhá vašemu děťátku klidně usnout a prospat celou noc.

Dostupnost Skladem
Kód: 52431
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Reer Plyšové noční světlo Koko Koala
Značka: Reer

Plyšové noční světlo Koko Koala 
- plyšová koala k mazlení a usínání
- uklidňující světelná projekce s hvězdnou oblohou a změnou barev
- s 30minutovým časovačem nebo nepřetržitým provozem
- moderní LED technologie
- 21 předinstalovaných ukolébavek a zvuků přírody
- inteligentní senzor pláče: Automaticky se zapne, když dítě pláče
- obsahuje: 1x plyšové noční světlo, 3x AAA baterie
- barva: šedá/bílá
- materiál: polyester, plast

Abychom vám pomohli najít cestu ve tmě
Vyvážený spánek je pro vývoj dětí zvláště důležitý, protože nově nabyté dojmy zpracovávají zejména v noci. Mnoho dětí se však již od útlého věku začíná bát tmy, což jim může bránit v klidném spánku. Noční stíny a zvuky mohou malému človíčku snadno připadat hrozivé a ve skutečnosti známá místnost se promění v podivné místo, které negativně spouští dětskou představivost.
S plyšovým nočním světýlkem koala má vaše dítě nejen měkkého a mazlivého společníka na noc, ale také pomůcku, která mu pomůže usnout. Pomocí třpytivé světelné projekce a jemných ukolébavek zajistí známé prostředí a lepší orientaci v tmě.

Třpytivé osvětlení
Projekce hvězdné oblohy se změnami barev
Koko Koala promítá na strop uklidňující hvězdný vzor a ponoří dětské pokoje do kouzelné atmosféry. Díky automatickým změnám barev hvězdná obloha jemně mění barvu z červené na zelenou a následně modrou. Pokud si přejete, můžete také trvale nastavit oblíbenou barvu vašeho dítěte. Noční světlo se automaticky vypne časovačem po 30 minutách.

Jemné zvuky díky hudební funkci
Plyšová koala má také hudební funkci. Deset klasických dětských písniček a deset zvuků přírody zajistí, že usínání bude ještě příjemnější. Vaše dítě si může vybrat, zda chce slyšet svůj oblíbený zvuk ve stálé smyčce nebo všechny skladby jednu po druhé. Deset různých úrovní hlasitosti umožňuje dokonalé přizpůsobení melodií prostředí a potřebám vašeho dítěte.

Roztomilá plyšová hračka
Měkké plyšové noční světlo

Rozkošný medvídek koala poskytuje vašemu dítěti sametově hebkého kamaráda na hraní, milování a mazlení. Ale především jako věrný noční společník pomáhá vašemu děťátku klidně usnout a prospat celou noc. Na malého herního společníka Vašeho dítěte byly použity pouze vysoce kvalitní materiály – neobsahuje BPA, PVC, ftaláty a další nebezpečné škodlivé látky. Abyste zajistili, že medvídek koala zůstane přítulný po obzvlášť dlouhou dobu, můžete projektor vyjmout z bříška a Koko Koalu vyprat v ruce.

Automaticky se zapne v případě pláče díky integrovanému senzoru pláče
Koko Koala má inteligentní senzor pláče. Jakmile Koko rozpozná, že vaše dítě pláče, hvězdný projektor a ukolébavky se automaticky zapnou a zůstanou zapnuté asi na 5 minut, aby uklidnily vaše dítě.

Intuitivní, snadná tlačítka pro extrémně snadné použití.
Koko Koala je vybavena velkými jednoduchými tlačítky. Každé tlačítko obsahuje jednoduchý symbol, který zajišťuje intuitivní ovládání. Díky tomu se noční světlo snadno používá, zejména pro děti. Jednoduchým stisknutím pravého tlačítka mohou děti zapínat a vypínat funkce světla a hudby nebo upravovat hlasitost.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro
Záruka: 2 roky