Abc Design Ping 3 Travel avocado

Značka: ABC Design

Ideální společník na dovolenou
Od narození do cca 4 let (do max. 22 kg)
Lehký a praktický kočárek ABC Design Ping 3 Travel je ideálním společníkem pro vaši aktivní rodinu, ať už cestujete autem, autobusem nebo vlakem, velmi lehký a obratný kočárek umí při cestování zaujmout a díky snadné manipulaci, vám usnadní každodenní život. Lze jej řídit, skládat a rozkládat bez námahy a to i jednou rukou. Díky mimořádně kompaktním rozměrům při složení, do velikosti příručního zavazadla, si jej můžete vzít s sebou i do letadla.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 12004972500
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Abc Design Ping 3 Travel avocado
Značka: ABC Design
Abc Design Ping 3 Travel avocado - babystar.cz
Novinka

 Ping 3 Travel avocado

Zejména na delších cestách je pohodlí pro vaše dítě to nejdůležitější. Polstrovanou opěrku zad a opěrku nohou lze snadno nastavit do polohy vleže nebo vsedě. Sluneční stříška s ochranou UPF 50+ je extra velká a má také malou skládací sluneční clonu.. To znamená, že stříšku lze natáhnout velmi daleko a ta tak poskytuje dostatek stínu například na pláži. Pokud se váš andílek unaví, můžete stříšku použít také jako clonící stříšku na spaní. Vaše děťátko si tak může užívat cestování bez stresu, v klidu a pohodlí.

Vaše dítě je samozřejmě také optimálně zabezpečeno. Inovativní 5bodový systém bezpečnostních pásů HappyBelt® lze snadno nastavit zepředu díky praktickému magnetickému zapínání a plynulému nastavení pásů. Pohodlně polstrované ramenní popruhy jsou navrženy tak, aby mírně vystupovaly ze zádové opěrky, což vám výrazně usnadní usazení dítěte.

Větší pohodlí pro maminku a tatínka: Parkovací brzda je umístěna přímo na pravém zadním kole. Díky tomu není potřeba zadní náprava. To nejen šetří hmotnost a prostor, ale také zvyšuje pohodlí při tlačení kočárku, díky nově získanému prostoru pro nohy, zejména pro vyšší rodiče.

Díky integrovanému držáku ABC Design Universal Fix s různými upevňovacími body lze na kočárek jedním kliknutím připevnit přebalovací tašku, držák na nápoje nebo světlo / příslušenství k dokoupení /.

Automatická přepravní pojistka zabraňuje nechtěnému rozložení kočárku. Ve složeném stavu můžete kočárek pohodlně přepravovat přes rameno pomocí rukojeti nebo popruhu na přenášení. Díky funkci samostatného stání zůstane váš kočárek volně stát i ve složeném stavu. To usnadňuje manipulaci při jeho opětovném zvedání. Pokud jej zrovna nepotřebujete nebo jej chcete chránit během cestování, můžete kočárek jednoduše uložit do praktické přepravní tašky.

Náš kočárek Ping 3 Travel je kompaktní a lze jej vzít do letadla jako příruční zavazadlo. Maximální povolená velikost příručního zavazadla se však může lišit v závislosti na letecké společnosti. Před cestou si proto prosím ověřte aktuální rozměry příručního zavazadla a pokyny vaší letecké společnosti, abyste se ujistili, že kočárek splňuje požadavky.

 

Funkce a vlastnosti produktu:
- skládá se jednou rukou
- parkovací brzda
- výškově nastavitelná opěrka nohou
- odnímatelná kola
- odpružení kol s kuličkovými ložisky
- odnímatelná madlo před dítětem
- polohovací opěrka zad až do lehu
- otočná kola
- transportní taška, včetně popruhu na přenášení
- 5bodový systém pásů s magnetickým zámkem
- sluneční ochrana UV50
- transportní pojistka
- od narození
- snímatelný a prací potah
- EVA kola

Důležité údaje a fakta:
Doporučení: od narození
Celková nosnost: 27 kg
Maximální nosnost: 22 kg
Max. nosnost košíku: 5 kg
Rozměry po sestavení (D x Š): 81,5 x 48,5 cm
Výška rukojeti: 106 cm
Rozměry po složení (D x Š x V): 57 x 48,5 x 26 cm
Rozměry připevněné sedačky kočárku (D x Š): 21 x 34 cm
Rozměry připevněné opěrky zad kočárku (Š x V): 34 x 44 cm
Velikost ležící plochy: 81 x 34 cm
Velikost předních kol: 14,5 cm
Velikost zadních kol: 14,5 cm
Celková hmotnost: 7,3 kg

 

Video je vybaveno titulky v anglickém jazyce - v nastavení si můžete zadat automatický překlad do češtiny a slovenštiny.

 

Podobné produkty

Fillikid Fusak zimní Lhotse Gr.0 grey - babystar.cz
1 290 Kč

Zimní fusak Lhotse je vhodný pro autosedačky sk.0 a kočárky. Vodoodpudivá a odolná techno tkanina...

Kód: 4660-07
Reer Držák tašky na pleny - babystar.cz
179 Kč

Clip&Go: držáky na kočárky umožňují snadné připevnění tašek, kabelek, nákupních tašek nebo...

Kód: 84101
ABC Design Fusak berry - babystar.cz
1 390 Kč

Tento měkce polstrovaný fusak s velmi příjemným vnitřním materiálem udržuje vaše dítě v pohodlí a...

Kód: 12001732306
Fillikid Fusak zimní Manaslu pink - babystar.cz
1 990 Kč

Úchvatně teplý a barevný v chladném období. Zimní fusak Manaslu od společnosti Fillikid je...

Kód: 4880-12
Hartan Verso Rock 169 - babystar.cz
Hartan Verso Rock 169
Momentálně nedostupné
19 690 Kč

Kočárek Verso z kolekce Buggy1 je lehký a stabilní kočárek vhodný od narození a do každého...

Kód: 2019208169
Fillikid Styler Elite lightgrey melange - babystar.cz
2 990 Kč

Fill Styler nabízí všechny komfortní funkce, které moderní kočárek potřebuje, a je extrémně...

Kód: S750-17
ABC Design Ping Two pine - babystar.cz
5 990 Kč

Ping Two Praktický a kompaktní kočárek pro aktivní rodiny Lehký a kompaktní. Skládá se do rozměrů...

Kód: 12003992302
Fillikid Držák na láhve Deluxe black - babystar.cz
359 Kč

Tento univerzální držák na láhev s extra přihrádkou na smartphone je ideálním společníkem na...

Kód: FW2001
Hartan Verso Mint 171 - babystar.cz
Hartan Verso Mint 171
Momentálně nedostupné
19 690 Kč

Kočárek Verso z kolekce Buggy1 je lehký a stabilní kočárek vhodný od narození a do každého...

Kód: 2019208171
Fillikid Držák na láhve Duo black - babystar.cz
Novinka
359 Kč

S naším praktickým držákem na lahve pro kočárky budete mít na cestách vše vždy pod kontrolou....

Kód: 1882-N
Fillikid Styler Elite black melange - babystar.cz
2 990 Kč

Fill Styler nabízí všechny komfortní funkce, které moderní kočárek potřebuje, a je extrémně...

Kód: S750-06
Fillikid Fusak zimní Mavensi grey - babystar.cz
2 790 Kč

Zimní fusak Mavensi je ideální společník do nejmrazivějších dnů. Uvnitř je plyšová vložka z...

Kód: 5650-17
Fillikid Fusak zimní Eco Big grey - babystar.cz
779 Kč

Fusak Eco Big je základní model pro kočárky a je ideální na procházky v chladném a mrazivém...

Kód: 1220-07
Fillikid Fusak zimní Manaslu black - babystar.cz
1 990 Kč

Úchvatně teplý a barevný v chladném období. Zimní fusak Manaslu od společnosti Fillikid je...

Kód: 4880-06
ABC Design Fusak asphalt - babystar.cz
1 390 Kč

Tento měkce polstrovaný fusak s velmi příjemným vnitřním materiálem udržuje vaše dítě v pohodlí a...

Kód: 12001732003
Reer Karabina na tašky - babystar.cz
229 Kč

Lze použít pro tašky na pleny, nákupní tašky, kabelky a mnoho dalšího. Praktické a snadné...

Kód: 84405